OE 0K2KB13480A
KIA
Palivový filtr
| KIA | 0 K2KB 13 480 A, 0K2KB 13480A, 0K2KB13480A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Palivový filtr DF HDF572
zvětšit
249,-ve skladuPrůměr [mm]: 84Materiál: PlastTyp filtru: našroubovaný filtrVýška [mm]: 150EAN:5050100241907ALFA ROMEO608164604679737871753841CITROËN1906.C2 (1906C2)1906.62 (190662)1906.94 (190694)1906.67 (190667)FIAT71753841773623846797378994734060816460LANCIA71753841467973789947340PEUGEOT1906.66 (190666)1906.C2 (1906C2)1906621906931906.67 (190667)VOLKSWAGEN453 120 10F (45312010F)KIA0K2KB-13480 (0K2KB13480)0K2KB13480A0K2KK-13483 (0K2KK13483)0K2KK13483AVAG453 120 10F (45312010F)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
HENGST FILTER Palivový filtr HGF H159WK
zvětšit
399,-ve skladuTyp filtru: našroubovaný filtrVnější průměr [mm]: 84Vnitřní průměr [mm]: 62Velikost závitu: M16x1.5Výška [mm]: 150EAN:4030776011203Použitá čísla: 751200000Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
ALFA ROMEO60816460CHRYSLER068105665AA68105665AACITROËN1901 58 (190158)1906 C3 (1906C3)1906 C7 (1906C7)1906-63 (190663)FIAT16829519804679737860010732927175384171754234717717469947340K68105665AAPEUGEOT1906 C3 (1906C3)1906 C7 (1906C7)1906-62 (190662)1906-63 (190663)1906.66 (190666)1906.67 (190667)KIA0 K2KB 13 480 (0K2KB13480)0 K2KB 13 480 A (0K2KB13480A)0 K2KK 13 483 (0K2KK13483)0 K2KK 13 483 A (0K2KK13483A)0 K2KY 13 480 (0K2KY13480)0K2KB 13 480 (0K2KB13480)0K2KB 13480A (0K2KB13480A)0K2KK 13483 (0K2KK13483)0K2KK 13483A (0K2KK13483A)0K2KK13 483A (0K2KK13483A)0K2KY 13480 (0K2KY13480)RENAULT TRUCKS50 21 185 197 (5021185197)Konkurenční kódy -