OE 06K903133F
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
| AUDI | (06K903133F), 06K 903 133 F, 06K903133F |
| SEAT | (06K903133F), 06K 903 133 F, 06K903133F |
| ŠKODA | (06K903133F), 06K 903 133 F, 06K903133F |
| VOLKSWAGEN | (06K903133F), 06K 903 133 F, 06K903133F |
| VAG | (06K903133F), 06K 903 133 F, 06K903133F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CAFFARO Napínací kladka drážkového klínového řemenu CFR 500409
zvětšit
189,-ve skladušířka [mm]: 24Materiál: PlastVnitřní průměr [mm]: 17Vnější průměr [mm]: 60EAN:5901958650093AUDI06L 903 133 D (06L903133D)SEAT06L 903 133 D (06L903133D)ŠKODA06L 903 133 D (06L903133D)VOLKSWAGEN06K903133L06K903133G06K903133F06L903133D06K903133A06L 903 133 D (06L903133D)06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 G (06K903133G)06K 903 133 F (06K903133F)06K 903 133 A (06K903133A)AUDI (FAW)06K903133L06K903133G06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 G (06K903133G)VW (FAW)06K903133L06K 903 133 L (06K903133L)VW (SVW)06L 903 133 D (06L903133D)06L903133D06K903133L06K903133AB06K 903 133 L (06K903133L)06K 903 133 AB (06K903133AB)SKODA (SVW)06L903133D06L 903 133 D (06L903133D)06K903133L06K 903 133 L (06K903133L)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
CONTITECH Sada drážkových klínových řemenů CTT 6PK1130K3
zvětšit
939,-ve skladuAgregáty / kladky: včetně napínací kladyDélka balení [cm]: 26,5šířka balení [cm]: 16,5Výška balení [cm]: 9,5Hmotnost [kg]: 0,74EAN:4010858994877Použitá čísla: 6PK1130Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
DAYCO Napínák drážkového klínového řemenu DY APV3605
859,-ve skladuřemenice - ∅ [mm]: 90,0Výška 1 [mm]: 22,0Výška 2 [mm]: 85,1Hmotnost [kg]: 0,9EAN:8021787243215Nahrazuje: APV3434Skladem ve skladu