OE 06D198151E
AUDI, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada pístních kroužků
AUDI06D198151E
ŠKODA06D198151E
VOLKSWAGEN06D 198 151E, 06D198151E
VAG06D 198 151E, 06D198151E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Borsehung Sada pístních kroužků BSH B19044
    zvětšitBorsehung Sada pístních kroužků ‐ BSH B19044
    459,-ve skladu
    Všeobecné informacePiston ring; 1 set
  • ET ENGINETEAM Sada pístních kroužků ETE R1012200
    zvětšitET ENGINETEAM Sada pístních kroužků ‐ ETE R1012200
    479,-ve skladu
    Standardní rozměr [STD] EAN:8592779024568VOLKSWAGEN06D 198 151B (06D198151B)06D 198 151E (06D198151E)06D198151B06D198151E06F 198 151 (06F198151)06F 198 151A (06F198151A)06F19815106F198151AKonkurenční kódy
  • GOETZE ENGINE Sada pístních kroužků GEE 08-438500-00
    zvětšitGOETZE ENGINE Sada pístních kroužků ‐ GEE 08-438500-00
    709,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 82,5číslo dílu: 1.2mm 001IF PVD ST 1.5mm 023 P GOE13 2.0mm 231 CR P KV1Standardní rozměr [STD] Nahrazuje08-435100-10