OE 06D107301A
VOLKSWAGEN
Sada pístních kroužků
VOLKSWAGEN06D 107 301 A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • MAHLE Sada pístních kroužků MAO 033 19 N0
    zvětšitMAHLE Sada pístních kroužků ‐ MAO 033 19 N0
    459,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 82,51číslo dílu: 1. M 1.2 N 2. NM 1.5 3. DSF 2.0 CrDélka balení [cm]: 12,5šířka balení [cm]: 12,50Hmotnost netto [g]: 22Výška balení [cm]: 3,00EAN:4009026638019Použitá čísla47 90424 1, 47 90424 0
    AUDI078107321A06C198151B06F198151A06C198151C06D198151B06D198151A06D107301AVOLKSWAGEN06C 198 151 B (06C198151B)078 107 321 A (078107321A)06F 198 151 A (06F198151A)06D 198 151 B (06D198151B)06D 198 151 A (06D198151A)06C 198 151 C (06C198151C)06D 107 301 A (06D107301A)VAG06D 198 151 B (06D198151B)06C 198 151 B (06C198151B)078 107 321 A (078107321A)06C 198 151 C (06C198151C)06F 198 151 A (06F198151A)06D 198 151 A (06D198151A)06D 107 301 A (06D107301A)LAMBORGHINI07L 107 321 A (07L107321A)07L 107 311 A (07L107311A)07L 107 301 A (07L107301A)CUPRA078107321A06D107301A06D198151A06F198151A06C198151B06D198151B06C198151CKonkurenční kódy