OE 06B905433A
VAG
Sada kabelů pro zapalování
VAG06B 905 433 A, 06B905433A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BERU Sada kabelů pro zapalování BE ZEF1224
    zvětšitBERU Sada kabelů pro zapalování ‐ BE ZEF1224
    1 359,-ve skladu
    VAG06A 905 409 M (06A905409M)06A 905 409 P (06A905409P)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)Konkurenční kódy
  • CHAMPION Sada kabelů pro zapalování CH CLS048
    zvětšitCHAMPION Sada kabelů pro zapalování ‐ CH CLS048
    929,-ve skladu
    Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky zubu pilyDélka 1 [mm]: 583Délka 2 [mm]: 613Délka 3 [mm]: 423Délka 4 [mm]: 223Průměr [mm]: 7Počet vedení: 4DIN / ISO: D TYPE 1Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 28,5šířka balení [cm]: 12,5Výška balení [cm]: 7EAN:4044197904105VAG06A 905 409 P (06A905409P)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódy
  • JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92
    zvětšitJANMOR Sada kabelů pro zapalování ‐ JNM ABM92
    709,-ve skladu
    Materiál: SilikonRozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925020895AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódy
  • JANMOR Sada kabelů pro zapalování JNM ABM92P
    zvětšitJANMOR Sada kabelů pro zapalování ‐ JNM ABM92P
    599,-ve skladu
    Materiál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)Rozměr mřížky: COPPERVnější průměr [mm]: 7Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky M4Kabel zapalovací svíčky: Provedení koncovky SAEDélka 1 [mm]: 320Délka 2 [mm]: 520Délka 3 [mm]: 680Délka 4 [mm]: 700EAN:5902925009258AUDI06A905409L06B905435A06B905433A06B905431A06B905409E06A905430AQ06A905430AP06A905430AJ06A905430AH06A905409M06A905409H06A905409F06A905409A06B905437A06A905409EVAG06A 905 409 E (06A905409E)06B 905 437 A (06B905437A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 431 A (06B905431A)06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 H (06A905409H)06A905409P06A905409N06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 M (06A905409M)Konkurenční kódy