OE 06B905431A
VOLKSWAGEN
Sada kabelů pro zapalování
VOLKSWAGEN06B 905 431 A, 06B 905 431A, 06B905431A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada kabelů pro zapalování BO 0986357814
    zvětšitBOSCH Sada kabelů pro zapalování ‐ BO 0986357814
    979,-ve skladu
    EAN:4047025399548Použitá číslaBS 814
    VOLKSWAGEN06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)