OE 06B198151B
AUDI
Píst, sada pístních kroužků
| AUDI | 06B198151B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Borsehung Sada pístních kroužků BSH B19038
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Všeobecné informace: Piston ring; 1 set -
MAHLE Sada pístních kroužků MAO 033 16 N0
zvětšit
639,-ve skladuVývrt válce [mm]: 81,01číslo dílu: 1. R 1.5 Mo 2. NM 1.75 3. DSF 2.0 CrDélka balení [cm]: 12,5šířka balení [cm]: 12,50Hmotnost netto [g]: 24Výška balení [cm]: 3,00EAN:4009026548066Použitá čísla: 47 90422 0Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Nahrazuje: 033 04 N0
AUDI058198151B06A198151A06B198151BVOLKSWAGEN058 198 151 B (058198151B)06A 198 151 A (06A198151A)06B 198 151 B (06B198151B)VAG06A 198 151 A (06A198151A)06B 198 151 B (06B198151B)CUPRA06B198151B06A198151A058198151BKonkurenční kódy -