OE 06A906265E
VAG
Lambda sonda
| VAG | 06A 906 265 E, 06A906265E |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
JP GROUP Lambda sonda JP GROUP JPG 1193803100
MEAT & DORIA Lambda sonda MAD 81768
VEMO Lambda sonda VEM V10-76-0056
1 169,-ve skladuMontovaná strana: před katalyzátorProvedení izolace vedení: s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletivaVelikost závitu: M18 x 1,5Barva zásuvky: černáPočet vedení: 4Tvar zásuvky: tvar DDélka kabelu [mm]: 390Pro OE číslo: 032 906 265 FDélka [mm]: 500Počet pólů: 4Počet koncovek: 4Lamdasonda: regulační sonda Závit, předběžně namazanýEAN:040460014336104046001433610AUDI32 906 265 F (32906265F)06A 906 265 E (06A906265E)06A 906 265 AM (06A906265AM)6A 906 265 E (6A906265E)6A 906 265 AM (6A906265AM)036 906 265 C (036906265C)36 906 265 C (36906265C)032 906 265 F (032906265F)SEAT36906265C032 906 265 F (032906265F)036 906 265 C (036906265C)32906265F6A906265E06A 906 265 AM (06A906265AM)6A9 062 65A M (6A906265AM)06A 906 265 E (06A906265E)ŠKODA36 906 265 C (36906265C)6A 906 265 AM (6A906265AM)32 906 265 F (32906265F)6A 906 265 E (6A906265E)06A 906 265 E (06A906265E)032 906 265 F (032906265F)06A 906 265 AM (06A906265AM)036 906 265 C (036906265C)VOLKSWAGEN32 906 265 F (32906265F)06A 906 265 E (06A906265E)06A 906 265 AM (06A906265AM)6A 906 265 E (6A906265E)032 906 265 F (032906265F)36 906 265 C (36906265C)6A 906 265 AM (6A906265AM)036 906 265 C (036906265C)VAG06A 906 265 AM (06A906265AM)32 906 265 F (32906265F)36 906 265 C (36906265C)032 906 265 F (032906265F)6A 906 265 AM (6A906265AM)036 906 265 C (036906265C)6A 906 265 E (6A906265E)06A 906 265 E (06A906265E)Konkurenční kódySkladem ve skladu