OE 06A905409P
SEAT
Sada kabelů pro zapalování
| SEAT | 06A 905 409 P, 06A905409P |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
JP GROUP Sada kabelů pro zapalování JP GROUP JPG 1192003310
JP GROUP Sada kabelů pro zapalování JP GROUP JPG 1192001110
NGK Sada kabelů pro zapalování NG 7044
AUDI06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 L (06A905409L)SEAT06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 L (06A905409L)ŠKODA06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 430 E (06A905430E)VOLKSWAGEN06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409A (06A905409A)06A 905 409M (06A905409M)06B 905 433A (06B905433A)06B 905 437A (06B905437A)06B 905 435A (06B905435A)06A905409A06A905409M06B 905 409F (06B905409F)06B 905 431A (06B905431A)06B905409F06B905431A06A 905 409 P (06A905409P)06B905433A06B905435A06A 905 409 L (06A905409L)06B905437A06A 905 409 F (06A905409F)LAMBORGHINI06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 F (06A905409F)06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 L (06A905409L)BENTLEY06A 905 430 E (06A905430E)06A 905 409 P (06A905409P)06A 905 409 L (06A905409L)06A 905 409 F (06A905409F)Konkurenční kódy -
VALEO Sada kabelů pro zapalování VA 346373
1 289,-ve skladuKabel zapalovací svíčky: Kabel zapalování (med)Materiál: SilikonKvantita: 4Průměr [mm]: 7Zapalovací svíčka: Provedení koncovky SAEZapalovací cívka: Provedení koncovky M4Délka 1 [mm]: 220Délka 2 [mm]: 351Délka 3 [mm]: 570Délka 4 [mm]: 580Rozdělovač / Rotor: Provedení koncovky SAEHmotnost [kg]: 0,41EAN:3276423463730AUDI06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430ESEAT06A905405N06A905409F06A905409M06A905409P06A905430E06B905409E06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409F6A905409M6A905409P6A905430E6B905409E6B905431A6B905433A6B905435A6B905437AN102044.02 (N10204402)N10204402N102436.11 (N10243611)N10243611VOLKSWAGEN06A 905 409 A (06A905409A)06A 905 409 H (06A905409H)06A 905 409 M (06A905409M)06A 905 409 P (06A905409P)06A905405N06A905409A06A905409H06A905409M06A905409P06A905430E06B 905 409 F (06B905409F)06B 905 431 A (06B905431A)06B 905 433 A (06B905433A)06B 905 435 A (06B905435A)06B 905 437 A (06B905437A)06B905409F06B905431A06B905433A06B905435A06B905437A6A905405N6A905409H6A905409P6A905430EN10204402N10243611HITACHI134791134793134831Konkurenční kódySkladem ve skladu