OE 06A109479C
SKODA (SVW)
| SKODA (SVW) | 06A 109 479 C |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte druh zboží...
SKF Napínací kladka - ozubený řemen SK VKM11113
zvětšit
569,-ve skladuPrůměr [mm]: 72šířka [mm]: 25Ovládání napínací kladky: AutomatickyEAN:73165713499617316571437682AUDI06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 C (06A109479C)SEAT06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 C (06A109479C)ŠKODA06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 C (06A109479C)VOLKSWAGEN06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 (06A109479)VW (FAW)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 A (06A109479A)VW (SVW)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 C (06A109479C)SKODA (SVW)06A 109 479 A (06A109479A)06A 109 479 F (06A109479F)06A 109 479 (06A109479)06A 109 479 C (06A109479C)Konkurenční kódySkladem ve skladu