OE 06A109479C
AUDI
| AUDI | (06A109479C), 06A 109 479 C, 06A109479C, 06A109479C+ |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AUTOMEGA Napínací kladka ozubeného řemenu ATM 160007410
zvětšit
439,-ve skladuVnější průměr [mm]: 72šířka [mm]: 29EAN:4053184277542AUDI6A109479C6A109479F06A10947906A109479A06A109479F06A109479B06A109479CSEAT06A109479A06A109479CŠKODA06A109479A06A109479CVOLKSWAGEN06A109479A06A109479CVAG06A 109 479 C (06A109479C)06A 109 479 A (06A109479A)06A109479A06A 109 479C (06A109479C)06A 109 479A (06A109479A)06A109479CKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Borsehung Napínací kladka ozubeného řemenu BSH B12231
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Všeobecné informace: Tensioner pulley for timing belt -
Borsehung Sada ozubení rozvodového řemenu BSH B10219
Všeobecné informace: Timing belt kit -
DAYCO Napínací kladka ozubeného řemenu DY ATB2088
739,-ve skladuřemenice - ∅ [mm]: 72,0Výška 1 [mm]: 25,0Výška 2 [mm]: 27,5Hmotnost [kg]: 0,5EAN:8021787019292AUDI06A109479F06A10947906A109479C06A109479A06A109479BSEAT06A109479F06A10947906A109479C06A109479A06A109479BŠKODA06A109479F06A109479C06A109479B06A109479A06A109479VOLKSWAGEN06A109479A06A109479B06A10947906A109479C06A109479FVAG06A109479A06A109479B06A10947906A109479C06A109243CKonkurenční kódySkladem ve skladu