OE 062115561B
AUDI
Olejový filtr
AUDI062 115 561 B, 062115561B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Olejový filtr BO 0451103368
    zvětšitBOSCH Olejový filtr ‐ BO 0451103368
    559,-ve skladu
    AUDI062 115 561 B (062115561B)GMC933423679054118800123NISSAN152086S300015208 6S300 (152086S300)VOLKSWAGEN062 115 561 (062115561)062115561062 115 561 A (062115561A)062 115 561 B (062115561B)CHEVROLETMS 054 102 (MS054102)MWM9 0541 18 8 0018 (905411880018)9 0541 18 8 0023 (905411880023)9 0541 18 8 0026 (905411880026)9054118800123TROLLER0102497Konkurenční kódy
  • KAMOKA Olejový filtr KAM F107101
    zvětšitKAMOKA Olejový filtr ‐ KAM F107101
    229,-ve skladu
    Typ filtru: našroubovaný filtrVýška [mm]: 80Vnější průměr [mm]: 136EAN:5908242653501AUDI062115561A062115561BNISSAN15208-6S300 (152086S300)SEAT062115561A062115561B62115561ŠKODA062115561A062115561B62115561VOLKSWAGEN062115561A062115561BVAG062 115 561 A (062115561A)62115561MWM9.0541.18.8.0018 (905411880018)GENERAL MOTORSMS054102Konkurenční kódy
  • MAHLE Olejový filtr MAO OC 404
    zvětšitMAHLE Olejový filtr ‐ MAO OC 404
    599,-ve skladu
    Typ filtru: našroubovaný filtrPrůměr [mm]: 135Výška [mm]: 95Velikost závitu: 1 1/2''-16UN-2BPrůměr 2 [mm]: 109Průměr těsnícího kroužku [mm]: 99Výška balení [cm]: 10,20Délka balení [cm]: 14,0šířka balení [cm]: 14,00Hmotnost netto [g]: 896EAN:4009026503201Použitá čísla76830129
  • MEAT & DORIA Olejový filtr MAD 15445
    zvětšitMEAT & DORIA Olejový filtr ‐ MAD 15445
    339,-ve skladu
    Typ filtru: našroubovaný filtrVelikost závitu: 1 1/2-16 UNVnější průměr [mm]: 136Výška [mm]: 82Pro OE číslo: 062115561AEAN:8033419069094AUDI062115561062115561B062115561ASEAT062115561062115561A062115561BŠKODA062115561062115561A062115561BVOLKSWAGEN062115561062115561B062115561AVAG062115561A062115561062115561BCASE IH3136046R933136046R91MWM905411880018KOMATSU600211624260021162416002116240Konkurenční kódy