OE 050121113B
AUDI
Termostat chladiva
AUDI050 121 113 B, 050121113B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH6313.82J
    zvětšitCALORSTAT by Vernet Termostat chladiva ‐ CSV TH6313.82J
    249,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 82Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr [mm]: 54,0Výška 1 [mm]: 22,5EAN:3531650007769AUDI050121113BNISSAN2120099B032120099B0221200-99B03 (2120099B03)21200-99B02 (2120099B02)VOLKSWAGEN050121113BVAG050121113BKonkurenční kódy
  • GATES Termostat - chladivo GT TH00182G1
    zvětšitGATES Termostat - chladivo ‐ GT TH00182G1
    179,-ve skladu
    ALFA ROMEO105000106400AUDI032121110F03L121113A050121113BLANCIA9617178080MAN51064020002MERCEDES-BENZ000203647500320322751212000515A0002036475A0032032275A1212000515PEUGEOT1338.83 (133883)133883SEAT032 121 110 F (032121110F)032 121 111 AM (032121111AM)032 121 111 CG (032121111CG)03L121113AŠKODA032 121 111 AP (032121111AP)032 121 111 CG (032121111CG)032121110FVOLKSWAGEN032 121 110 F (032121110F)032 121 111 CG (032121111CG)032 121 111 CT (032121111CT)FORD USAD4PJ8575BAD5PZ8575BKonkurenční kódy
  • JP GROUP Termostat chladiva JP GROUP JPG 1114600910
    zvětšitJP GROUP Termostat chladiva JP GROUP ‐ JPG 1114600910
    199,-ve skladu
  • JP GROUP Termostat chladiva JP GROUP JPG 1114602810
    zvětšitJP GROUP Termostat chladiva JP GROUP ‐ JPG 1114602810
    154,-ve skladu
  • MAGNETI MARELLI Termostat chladiva MAG 352317101330
    zvětšitMAGNETI MARELLI Termostat chladiva ‐ MAG 352317101330
    112,-ve skladu
    Nahrazuje352317001330, 352047582000
  • MAHLE Termostat chladiva MAO TX 14 80D
    zvětšitMAHLE Termostat chladiva ‐ MAO TX 14 80D
    299,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 80Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr [mm]: 54Výška 1 [mm]: 21Výška 2 [mm]: 23,8šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 75Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20EAN:42501929368850027067925084Použitá čísla1.180.80.302, 70807736, 70809107
    Všeobecné informaceSIMPLE FIT - Installation accessories, such as O-rings,
    seals, screws, nuts, bolts, and hose clips,
    are included with the product.
  • NRF Termostat chladiva NRF 725259
    zvětšitNRF Termostat chladiva ‐ NRF 725259
    189,-ve skladu
  • NRF Termostat chladiva EASY FIT NRF 725066
    zvětšitNRF Termostat chladiva EASY FIT ‐ NRF 725066
    126,-ve skladu
  • NRF Termostat chladiva EASY FIT NRF 725104
    zvětšitNRF Termostat chladiva EASY FIT ‐ NRF 725104
    134,-ve skladu
  • TRISCAN Termostat chladiva TRI 8620 7188
    zvětšitTRISCAN Termostat chladiva ‐ TRI 8620 7188
    146,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 88Typ karosérie: samostatný krytRegulátor: bez obtokového regulátoruEAN:5709147315064AUDI03G 121 113 (03G121113)06B 121 113 A (06B121113A)050 121 113 B (050121113B)050 121 113 C (050121113C)SEAT050 121 113 C (050121113C)06B 121 113 A (06B121113A)050 121 113 B (050121113B)03G 121 113 (03G121113)ŠKODA050 121 113 B (050121113B)050 121 113 C (050121113C)03G 121 113 (03G121113)06B 121 113 A (06B121113A)VOLKSWAGEN050 121 113 B (050121113B)050 121 113 C (050121113C)03G 121 113 (03G121113)06B 121 113 A (06B121113A)Konkurenční kódy