OE 04L198119J
ŠKODA
Sada ozubení rozvodového řemenu, vodní pumpa - sada ozubeného řemene
ŠKODA04L 198 119 J, 04L 198 119J, 04L198119J
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada ozubení rozvodového řemenu BO 1987946677
    2 479,-ve skladu
  • CONTITECH Sada ozubení rozvodového řemenu CTT CT1168K4
    zvětšitCONTITECH Sada ozubení rozvodového řemenu ‐ CTT CT1168K4
    2 509,-ve skladu
    Délka balení [cm]: 26,5šířka balení [cm]: 16,5Výška balení [cm]: 9,5Hmotnost [kg]: 1,3Počet zubů: 145šířka [mm]: 25EAN:4010858996970Použitá číslaCT 1168
    AUDI04L 109 119 A (04L109119A)04L10911904L 109 119 G (04L109119G)04L109119C04L109119J04L198119J04L 109 119 F (04L109119F)04L198119T04L 109 119 D (04L109119D)4L109119F04L 109 119 B (04L109119B)MAN04L 109 119 D (04L109119D)04L198119J6596821000004L 109 119 J (04L109119J)SEAT04L198119J04L198119T4L109119F04L10911904L 109 119 A (04L109119A)04L 109 119 D (04L109119D)04L 109 119 G (04L109119G)04L 109 119 B (04L109119B)04L 109 119 F (04L109119F)ŠKODA04L 109 119 F (04L109119F)04L198119T04L 109 119 B (04L109119B)04L198119J04L 109 119 D (04L109119D)04L109119J4L109119F04L109119C04L10911904L 109 119 G (04L109119G)04L 109 119 A (04L109119A)VOLKSWAGEN04L 109 119 J (04L109119J)4L109119F04L 109 119 A (04L109119A)04L198119T04L 109 119 B (04L109119B)04L198119J04L 109 119 D (04L109119D)04L109119C04L 109 119 F (04L109119F)04L 109 119 G (04L109119G)04L109119Konkurenční kódy