OE 03N115466
ŠKODA
Olejový filtr, kryt pouzdra olejového filtru
ŠKODA03N 115 466, 03N115466, 03N115466+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • TOPRAN Olejový filtr TPR 114 419
    zvětšitTOPRAN Olejový filtr ‐ TPR 114 419
    133,-u výrobce
    AUDI03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)MAN65.05504-6000 (65055046000)65.05504-6002 (65055046002)SEAT03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)ŠKODA03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)VOLKSWAGEN03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)CUPRA03N 115 466 (03N115466)03N 115 466A (03N115466A)03N 115 562 (03N115562)03N 115 562B (03N115562B)Konkurenční kódy
    Všeobecné informace
  • VIKA Kryt pouzdra olejového filtru VIK 11151795701
    zvětšitVIKA Kryt pouzdra olejového filtru ‐ VIK 11151795701
    549,-ve skladu
    Všeobecné informaceOil filter element with cap
  • VIKA Olejový filtr VIK 11151034701
    zvětšitVIKA Olejový filtr ‐ VIK 11151034701
    79,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruPrůměr [mm]: 65Výška [mm]: 103Průměr [mm]: 34Průměr 2 [mm]: 21Výška 1 [mm]: 95EAN:6923570449502AUDI03N11546603N115562A03N115562SEAT03N11546603N115562A03N115562ŠKODA03N115562A03N11556203N115466VOLKSWAGEN03N11556203N11546603N115562AVAG03N11556203N11546603N115562A03N115562B03N115466AKonkurenční kódy