OE 03C121110F
VAG
Termostat chladiva
VAG03C 121 110 F, 03C121110F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ERA Termostat chladiva ERA 350657A
    zvětšitERA Termostat chladiva ‐ ERA 350657A
    269,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 87EAN:8053379802937AUDI03C 121 110 F (03C121110F)03C 121 110 C (03C121110C)3C 121 110 F (3C121110F)SEAT03C 121 110 C (03C121110C)3C121110F3C121110C03C 121 110 F (03C121110F)ŠKODA3C 121 110 F (3C121110F)3C121110C03C 121 110 F (03C121110F)03C 121 110 C (03C121110C)VOLKSWAGEN3C 121 110 C (3C121110C)03C 121 110 F (03C121110F)3C 121 110 F (3C121110F)03C 121 110 C (03C121110C)VAG03C 121 110 F (03C121110F)3C 121 110 F (3C121110F)03C 121 110 C (03C121110C)Konkurenční kódy
  • MAHLE Termostat chladiva MAO TX 182 87D
    zvětšitMAHLE Termostat chladiva ‐ MAO TX 182 87D
    1 519,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 87Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr [mm]: 34šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 60Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20EAN:4009026957769Použitá čísla72405931, 72405932