OE 036198141B
ŠKODA
Sada spojky
ŠKODA036 198 141 B, 036 198 141B, 036198141B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Starline 3 dílná spojková sada + vyp. vidle a vodítko SL 3DS1288
    zvětšitStarline 3 dílná spojková sada + vyp. vidle a vodítko ‐ SL 3DS1288
    1 459,-ve skladu
    Vnější průměr [mm]: 220Doplňkové info: s přítlačným talířem spojkyDoplňkové info 2: se spojkovou lamelouDoplňkové info 2: s vodícím pouzdremDoplňkové info 2: s vypínací vidlicíDoplňkové info 2: s vypínacím ložiskemEAN:8592808319993AUDI02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F02T141153Q02T141181A02T14171902T141719G036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 198 141 B (036198141B)036 198 141 BX (036198141BX)036141026L036141026M036141032H036198141B036198141BX03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03C141025J03C141025K03C141031C03C141031G03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)03F14102503F141025A03F14103104E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141026C04E141031C0B4 141 181 (0B4141181)0B4141181SEAT02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T 141 165 C (02T141165C)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F02T141153Q02T141165C02T141181A02T14171902T141719G036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 198 141 B (036198141B)036141026L036141026M036141032H036198141B03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03C141025J03C141025K03C141031C03C141031G03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)03F14102503F141025A03F14103104E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141026C04E141031CŠKODA02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T 141 165 C (02T141165C)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F02T141153Q02T141165C02T141181A02T14171902T141719G036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 198 141 B (036198141B)036141026L036141026M036141032H036198141B03C 141 025 F (03C141025F)03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03C141025F03C141025J03C141025K03C141031C03C141031G03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)03F14102503F141025A03F14103104E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141026C04E141031CVOLKSWAGEN02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T 141 181 A (02T141181A)02T 141 719 (02T141719)02T 141 719 G (02T141719G)02T141153F02T141153Q02T141181A02T14171902T141719G036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 198 141 B (036198141B)036141026L036141026M036141032H036198141B03C 141 025 F (03C141025F)03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03C141025F03C141025J03C141025K03C141031C03C141031G03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)03F14102503F141025A03F14103104E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 026 N (04E141026N)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141026C04E141026N04E141031CVAG02T 141 153 F (02T141153F)02T 141 153 Q (02T141153Q)02T141153F02T141153Q036 141 026 L (036141026L)036 141 026 M (036141026M)036 141 032 H (036141032H)036 198 141 B (036198141B)036141026L036141026M036141032H036198141B03C 141 025 J (03C141025J)03C 141 025 K (03C141025K)03C 141 031 C (03C141031C)03C 141 031 G (03C141031G)03C141025J03C141025K03C141031C03C141031G03F 141 015 (03F141015)03F 141 015 A (03F141015A)03F 141 025 (03F141025)03F 141 025 A (03F141025A)03F 141 031 (03F141031)03F14102503F141025A03F14103104E 141 025 (04E141025)04E 141 026 A (04E141026A)04E 141 026 C (04E141026C)04E 141 031 C (04E141031C)04E14102504E141026A04E141026C04E141031CVW (SVW)02T 141 719 F (02T141719F)02T141719FKonkurenční kódy
  • TOPRAN Sada spojky TPR 115 756
    zvětšitTOPRAN Sada spojky ‐ TPR 115 756
    3 799,-ve skladu
    AUDI036 198 141B (036198141B)036 198 141A (036198141A)036 198 141BX (036198141BX)036 198 141DX (036198141DX)036 198 141D (036198141D)SEAT036 198 141A (036198141A)036 198 141B (036198141B)036 198 141BX (036198141BX)036 198 141DX (036198141DX)036 198 141D (036198141D)ŠKODA036 198 141D (036198141D)036 198 141DX (036198141DX)036 198 141BX (036198141BX)036 198 141B (036198141B)036 198 141A (036198141A)VOLKSWAGEN036 198 141D (036198141D)036 198 141BX (036198141BX)036 198 141B (036198141B)036 198 141DX (036198141DX)036 198 141A (036198141A)Konkurenční kódy