OE 02M311123
VOLKSWAGEN
Ložisko převodovky, opravná sada, mechanická převodovka
| VOLKSWAGEN | 02M 311 123, 02M311123 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
INA Ložisko převodovky IN 712214010
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
LuK Opravná sada, mechanická převodovka LuK GearBOX LK 462040810
zvětšit
10 569,-ve skladuEAN:4014870755379MERCEDES-BENZ000 980 18 02 (0009801802)A0029804802A0009805202A0009801802A0009800502A 002 980 48 02 (A0029804802)A 000 980 52 02 (A0009805202)A 000 980 18 02 (A0009801802)A 000 980 05 02 (A0009800502)000 980 05 02 (0009800502)000 980 52 02 (0009805202)000980050200098018020009805202002 980 48 02 (0029804802)0029804802SAAB890937890 937 (890937)VOLKSWAGEN003 519 185 A (003519185A)0A5 311 372 B (0A5311372B)0A5 409 123 B (0A5409123B)0A5311123A0A5311123B0A5311220B0A5311220D0A5311235J0A5311235K0A5311372A0A5311372B0A5409123B003 519 185 (003519185)0A5 311 235 K (0A5311235K)003 519 185 B (003519185B)003519185003519185A003519185B02D 311 206 B (02D311206B)02D311206B02M 311 123 (02M311123)02M 311 123 B (02M311123B)02M 311 123 E (02M311123E)02M31112302M311123B02M311123E02Z 311 206 (02Z311206)02Z3112060A5 311 123 A (0A5311123A)0A5 311 123 B (0A5311123B)0A5 311 220 B (0A5311220B)0A5 311 220 D (0A5311220D)0A5 311 235 J (0A5311235J)0A5 311 372 A (0A5311372A)Konkurenční kódySkladem ve skladu