OE 02J409528A
CUPRA
Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu, těsnící kroužek
| CUPRA | 02J 409 528 A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte druh zboží...
ELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ELR 228.490
zvětšit
249,-ve skladuVnitřní průměr [mm]: 48Vnější průměr [mm]: 60Vnější průměr 2 [mm]: 74Výška [mm]: 26,5Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: SPTyp závitu: pravotočivá šrouboviceMateriál: ACM (polyakrylkaučuk)Protiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248582558AUDI02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)SEAT02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)ŠKODA02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)VOLKSWAGEN02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)CUPRA02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
ELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ELR 871.060
zvětšit
209,-ve skladuVnitřní průměr [mm]: 48Vnější průměr [mm]: 60Vnější průměr 2 [mm]: 74Výška [mm]: 26,6Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: SPMateriál: ACM (polyakrylkaučuk)Typ závitu: pravotočivá šrouboviceProtiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248779590AUDI02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)SEAT02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)02A 301 192 A (02A301192A)ŠKODA02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 A (02J409528A)02J 409 528 C (02J409528C)VOLKSWAGEN02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)02J 409 528 A (02J409528A)CUPRA02J 409 528 A (02J409528A)02A 301 192 A (02A301192A)02J 409 528 C (02J409528C)Konkurenční kódySkladem ve skladu