OE 02F141671B
VAG
Centrální vysouvač spojky, sada spojky
| VAG | 02F 141 671 B, 02F 141 671B, 02F141671B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Centrální vysouvač spojky ABS 41972
zvětšit
1 029,-ve skladuPrůměr pístu [mm]: 28Materiál: hliníkPočet upevňovacích otvorů: 2Způsob montáže: zasunutýEAN:8717109551075VOLKSWAGEN02F-141-671A (02F141671A)02F.141.671B (02F141671B)VAG02F 141 671B (02F141671B)02F 141 671A (02F141671A)OSCA10263Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
BORG & BECK Centrální vysouvač spojky BB BCS128
zvětšit
1 439,-ve skladuMateriál základního tělesa: hliníkEAN:5055188216793AUDI02F141671A02F141671BSEAT02F141671A02F141671BŠKODA02F141671A02F141671BVOLKSWAGEN2F 141 671 B (2F141671B)02F 141 671 B (02F141671B)2F 141 671 A (2F141671A)02F 141 671A (02F141671A)02F 141 671B (02F141671B)02F141671A02F141671B02F 141 671 A (02F141671A)VAG02F 141 671 A (02F141671A)02F 141 671 B (02F141671B)Konkurenční kódySkladem ve skladu