OE 02D525596F
ŠKODA
Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu, těsnicí kroužek hřídele rozvodovky, těsnící kroužek
ŠKODA02D 525 596 F, 02D525596F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Těsnící kroužek hřídele - diferenciál COR 01033862B
    zvětšitCORTECO Těsnící kroužek hřídele - diferenciál ‐ COR 01033862B
    209,-ve skladu
  • ELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ELR 871.180
    zvětšitELRING Těsnicí kroužek hřídele diferenciálu ‐ ELR 871.180
    229,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 67Vnější průměr [mm]: 83Výška [mm]: 8Typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku: A/BS2Typ závitu: střídavá šrouboviceMateriál: ACM (polyakrylkaučuk)Protiprachová ochrana: s těsněním proti prachuEAN:4041248779545AUDI02D 525 596 (02D525596)0CQ 525 596 A (0CQ525596A)02D 525 596 F (02D525596F)02D 525 596 B (02D525596B)02D 525 596 A (02D525596A)FORDVWN3CA-4A015-AA (VWN3CA4A015AA)2 612 261 (2612261)SEAT02D 525 596 (02D525596)02D 525 596 B (02D525596B)0CQ 525 596 A (0CQ525596A)02D 525 596 A (02D525596A)02D 525 596 F (02D525596F)ŠKODA02D 525 596 A (02D525596A)0CQ 525 596 A (0CQ525596A)02D 525 596 B (02D525596B)02D 525 596 (02D525596)02D 525 596 F (02D525596F)VOLKSWAGEN02D 525 596 F (02D525596F)0CQ 525 596 A (0CQ525596A)02D 525 596 (02D525596)02D 525 596 B (02D525596B)02D 525 596 A (02D525596A)CUPRA02D 525 596 F (02D525596F)02D 525 596 B (02D525596B)02D 525 596 (02D525596)02D 525 596 A (02D525596A)0CQ 525 596 A (0CQ525596A)Konkurenční kódy