OE 028906283N
ŠKODA
Regulační ventil plnicího tlaku, přepínací ventil přepínací klapky (sací potrubí)
| ŠKODA | 028 906 283 N, 028 906 283N |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBI Regulační ventil plnicího tlaku FB 181734
zvětšit
709,-ve skladuDruh provozu: elektricko-pneumatickýNapětí [V]: 12Počet koncovek: 1Hmotnost [kg]: 0,1EAN:4054224817346AUDI28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)028 906 283 N (028906283N)FORD1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)ŠKODA06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)VOLKSWAGEN06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
TOPRAN Regulační ventil plnicího tlaku TPR 116 985
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
AUDI028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)FORDYM2112B573FA6M2112B573BA1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)ŠKODA028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)VOLKSWAGEN06A 906 283F (06A906283F)028 906 283N (028906283N)HITACHI139332Konkurenční kódyVšeobecné informace: