OE 028198151B
VAG
Sada pístních kroužků
VAG028 198 151 B, 028198151B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • Borsehung Sada pístních kroužků BSH B19040
    zvětšitBorsehung Sada pístních kroužků ‐ BSH B19040
    429,-ve skladu
    Všeobecné informacePiston ring; 1 set
  • GOETZE ENGINE Sada pístních kroužků GEE 08-990100-00
    zvětšitGOETZE ENGINE Sada pístních kroužků ‐ GEE 08-990100-00
    259,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 79,5číslo dílu: 1.75mm 001 CR P KV1 2.0mm 005IFU P GOE13 3.0mm 231 CR P GOE13Standardní rozměr [STD] VOLKSWAGEN028198151A028527600028198151VAG028198151BKonkurenční kódy
  • GOETZE ENGINE Sada pístních kroužků GEE 08-114900-00
    zvětšitGOETZE ENGINE Sada pístních kroužků ‐ GEE 08-114900-00
    249,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 79,5číslo dílu: 1.75mm 001 CK P KV1 2.0mm 005IFU P GOE13 3.0mm 231 CR P GOE13Standardní rozměr [STD] VAG028198151B028527600028198151A038198151Konkurenční kódy
  • MAHLE Sada pístních kroužků MAO 030 20 N0
    zvětšitMAHLE Sada pístních kroužků ‐ MAO 030 20 N0
    529,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 79,51číslo dílu: 1. R 1.75 Cr P 2.M2.0 IFU Cr P 3. DSF 3.0 CrDélka balení [cm]: 12,5šířka balení [cm]: 12,50Výška balení [cm]: 3,00Hmotnost netto [g]: 32EAN:4009026525142Použitá čísla47 90091 0, 40 4360 6 0
    AUDI028198151A028198151B02852760028198151B28198151AVOLKSWAGEN028 198 151 A (028198151A)028 198 151 B (028198151B)028 527 600 (028527600)28198151B28198151AVAG028 198 151 A (028198151A)28198151B28198151A028 198 151 B (028198151B)028 527 600 (028527600)CUPRA28198151A028527600028198151B028198151A28198151BKonkurenční kódy