... e-shop s autodíly!

Ostatní díly sání DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 61kW

Autodíly a náhradní díly DAEWOOAutodíly a náhradní díly DAEWOO KALOS (KLAS)Příprava směsi a přeplňování DAEWOO KALOS (KLAS)Všechny produkty kategorie příprava směsi a přeplňování jsou umístěny mezi nádrží a motorem. Jejich funkce spočívá v zajištění správného poměru vzduchu a paliva, který se dostane do motoru. Jedná se především o čerpadla paliva a karburátory.

  • GATES ‐ Hadička zásobování vzduchem GT ANTK1164

    zvětšitHadička zásobování vzduchem GATES ‐ GT ANTK1164
    369,-ve skladu
    Barva: ČernáKonstrukční rok do: 12/2004Zásobování vzduchem - hadičky / vedení: od vzduchového filtru po škrticí klapkuMateriál: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)Barva: černáDélka hadičky [mm]: 290Vnitřní průměr 1 [mm]: 66Vnitřní průměr 2 [mm]: 56EAN:5400608363715Použitá čísla4301-01164
    CHEVROLET96536712Konkurenční kódy 


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.