L čep řízení, vnější 40.14.723, 1J0422811B
Kód:40.14.723
Cena s DPH:151,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
od r.v. 04/1999, M12/M14
Parametry
Montovaná strana:levá
vnější
EAN:8592808210016
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • DELPHI ‐ Čep řízení DF TA1667
    zvětšitČep řízení DELPHI ‐ DF TA1667
    189,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaVelikost závitu: M14x1.5Druh závitu: s pravotočivým závitemRozměr kužele [mm]: 13,2Párová čísla výrobku: TA1668Délka [mm]: 115šířka [mm]: 38Výška [mm]: 82EAN:5012759238509AUDI1J0 422 811B (1J0422811B)1J0422811DSEAT1J0 422 811B (1J0422811B)1J0422811D6Q0 423 811A (6Q0423811A)ŠKODA1J0 422 811B (1J0422811B)1J0422811D6Q0 423 811A (6Q0423811A)VOLKSWAGEN1J0 422 811B (1J0422811B)1J0422811D6Q0 423 811A (6Q0423811A)Konkurenční kódy
  • FEBI ‐ Čep řízení PROKIT FB 14180
    zvětšitČep řízení FEBI ‐ FB 14180
    229,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravaRozměr klíče: 19 mmPárová čísla výrobku: 14182Rozměr vnitřního závitu: M14 x 1,5Rozměr vnějšího závitu: M12 x 1,5Rozměr klíče: 19Hmotnost [kg]: 0,300Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pojistnou maticíDbejte servisních informací Hmotnost [kg]: 0,3EAN:4027816141808AUDI1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 D (1J0422811D)8Z0 423 812 A (8Z0423812A)SEAT1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 E (1J0422811E)ŠKODA1J0 422 811 B (1J0422811B)VOLKSWAGEN1J0 422 811 B (1J0422811B)1J0 422 811 D (1J0422811D)1J0 422 811 E (1J0422811E)VW (FAW)1J0 422 811 B (1J0422811B)Konkurenční kódy