... e-shop s autodíly!

Vyvážení kol

Pořizujete-li si nová litá kola nebo pneumatiky, doporučujeme vám nechat kolo vyvážit v pneuservisu.

Vyvážení kol

Přesným vyvážením kol si zaručíte klidnou jízdu a předejte tak nepříjemným chvěním volantu nebo vibracím v průběhu jízdy. Tyto jevy se nejčastěji projeví v rychlosti kolem 80km/h, případně 120km/h, kdy dochází k největšímu rozkmitání kol, které se okamžitě přenáší do karoserie celého vozu, zejména do řízení, respektive do volantu, který v tu chvíli držíte. Jedete-li delší trasu, stane se pro vás jízda velmi nepříjemná.

Mimo jiné správně vyvážená kola prodlouží životnost pneumatik, zamezí jejich nesprávnému opotřebení a především zajistí maximální bezpečnost při jízdě.

V neposlední řadě špatné vyvážení kol může zkrátit životnost některých dílů podvozkových částí, např. uložení ramen, kulových čepů, čepů řízení a dalších.

 


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.