... e-shop s autodíly!

Jak často měnit stěrače

Odborníci doporučují výměnu stěračů dvakrát ročně, tzn. před zimou a po zimě. Pokud se k nim však chováte šetrně, mohou vydržet i mnohem déle.

Používejte dostatek vody při ostřikování nečistot, nestírejte stěrači námrazu a především neodtrhávejte přimrzlé stěrače od skla!

Na kvalitě automobilových stěračů se rozhodně nevyplatí šetřit!

Výměnu stěračů nepodceňujte! Při špatné viditelnosti ohrožujete bezpečnost svoji i ostatních účastníků silničního provozu. Dojde-li k opotřebení nebo odtržení gumičky a následnému přímému kontaktu kovu se sklem, můžete navíc poškodit i samotné sklo.

Některé stěrače jsou vybaveny signalizačními kolečky černé barvy, která opotřebováváním mění barvu na žlutou a upozorní tak řidiče na nutnou výměnu. Tato kolečka jsou umístěna v zorném poli řidiče a jsou viditelná, až když zežloutnou.

 


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.