... e-shop s autodíly!

Autožárovky OSRAM

Autožárovky OSRAM si na trhu vybudovaly silnou pozici především díky nabídce více jak 400 typů žárovek s nejrůznějšími technologiemi pro osobní a nákladní vozy, motorky i kola.

OSRAM vyrábí náhradní autožárovky pro běžné i nejnáročnější motoristy ve stejné kvalitě, jaké jsou používány pro montáž nových vozů.

V produktové řadě OSRAM naleznete tyto žárovky:

  • Autožárovky NIGHT BREAKER poskytují až o 90 % více světla (až o 35 m delší světelný kužel) oproti běžným autožárovkám;
  • Autožárovky ULTRA LIFE mají až trojnásobnou životnost;
  • Autožárovky COOL BLUE nabízí jasně namodralé světlo velmi podobné xenonovým výbojkám;
  • Autožárovky SILVERSTAR poskytují až o 50 % více světla (až o 20 m delší světelný kužel) oproti běžným autožárovkám, ideální pro časté noční jízdy;
  • Autožárovky NIGHT RACER jsou určené motocyklistům, kteří požadují maximum světla.

Autožárovky DIADEM

Patříte-li k motoristům, kterým více než vadí tzv. efekt „volského oka“ u směrových světel a raději byste volili diskrétnější směrová světla, jsou pro vás směrová světla DIADEM ideální volbou. Tyto světla svítí oranžově pouze, jsou-li zapnuté. Ve zhasnutém stavu se minimálně odlišují od pozadí světlometu.

Žárovky pro směrová světla DIADEM, odolné proti poškrábání a neobsahující kadmium, jsou proto ideální pro přední i zadní směrové ukazatele a jsou alternativou pro řidiče s vysokými estetickými nároky na optiku svého auta.