... e-shop s autodíly!

Autožárovky OSRAM

Autožárovky OSRAM si na trhu vybudovaly silnou pozici především díky nabídce více jak 400 typů žárovek s nejrůznějšími technologiemi pro osobní a nákladní vozy, motorky i kola.

OSRAM vyrábí náhradní autožárovky pro běžné i nejnáročnější motoristy ve stejné kvalitě, jaké jsou používány pro montáž nových vozů.

V produktové řadě OSRAM naleznete tyto žárovky:

  • Autožárovky NIGHT BREAKER poskytují až o 90 % více světla (až o 35 m delší světelný kužel) oproti běžným autožárovkám;
  • Autožárovky ULTRA LIFE mají až trojnásobnou životnost;
  • Autožárovky COOL BLUE nabízí jasně namodralé světlo velmi podobné xenonovým výbojkám;
  • Autožárovky SILVERSTAR poskytují až o 50 % více světla (až o 20 m delší světelný kužel) oproti běžným autožárovkám, ideální pro časté noční jízdy;
  • Autožárovky NIGHT RACER jsou určené motocyklistům, kteří požadují maximum světla.

Autožárovky DIADEM

Patříte-li k motoristům, kterým více než vadí tzv. efekt „volského oka“ u směrových světel a raději byste volili diskrétnější směrová světla, jsou pro vás směrová světla DIADEM ideální volbou. Tyto světla svítí oranžově pouze, jsou-li zapnuté. Ve zhasnutém stavu se minimálně odlišují od pozadí světlometu.

Žárovky pro směrová světla DIADEM, odolné proti poškrábání a neobsahující kadmium, jsou proto ideální pro přední i zadní směrové ukazatele a jsou alternativou pro řidiče s vysokými estetickými nároky na optiku svého auta.

 


Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.