HERTH+BUSS JAKOPARTS Brzdový kotouč - 300 mm JAK J3300511, J3300511
| Výrobce: | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Kód: | JAK J3300511 |
| Cena s DPH: | 1 039,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pondělí 18. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pátek 15. 5. 2026 |
Parametry
| Srovnávací průměr: | 300 |
| Typ brzdového kotouče: | vnitřně větráno |
| Vnější průměr [mm]: | 300 |
| Síla brzdového kotouče [mm]: | 28 |
| Minimální tloušťka [mm]: | 26,4 |
| Počet děr: | 5 |
| Počet otvorů 1: | 2 |
| Kruhový vývrt ∅ [mm]: | 114,3 |
| Vnitřní průměr [mm]: | 141,5 |
| Průměr náboje [mm]: | 69 |
| Výška [mm]: | 47,3 |
| Povrch: | nátěr |
| EAN: | 4029416250980 |
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Příslušenství k produktu
HERTH+BUSS JAKOPARTS ‐ Posuvné měřítko obrusu brzdových kotoučů JAK J9330000
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Náhrady
A.B.S. ‐ Brzdový kotouč - 280 mm ABS 17640
zvětšit
829,-ve skladuSrovnávací průměr: 280Vnější průměr [mm]: 280Síla brzdového kotouče [mm]: 26,2Minimální tloušťka [mm]: 24,4Výška [mm]: 47,4Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 69Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114,3Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 152Hmotnost [kg]: 7,06EAN:8717109373745Nahrazuje: 17677, 17723Skladem ve skladu