HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231
HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231HELLA Plochý stěrač - 580 mm HE 9XW358053-231, HE 9XW 358 053-231
Výrobce:HELLA
Kód:HE 9XW358053-231
Cena s DPH:174,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 15. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 14. 5. 2026
Parametry
Délka stěrače:580 mm
Montovaná strana:přední
Délka [mm]:575
Délka [palce]:23
Stěrače - provedení:Stěrač-Flachbalkenwischblatt
Kvantita:1
Levo-/pravostranné řízení:pro levostranně řízená vozidla
Montáž/demontáž musí provést odborný personál!
EAN:04082300633818
Logo HELLA
Čísla OE
ALFA ROMEO505003005051654260690113Konkurenční kódy
Použitá číslaCT58, WBU23
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • ASHIKA ‐ Stěrač 585 mm ASH SA-F58
    zvětšitStěrač ASHIKA ‐ ASH SA-F58
    121,-ve skladu
    Délka stěrače: 585 mmčíslo technické informace: FlatEAN:8033001448962Konkurenční kódy
  • ASHIKA ‐ Stěrač 600 mm ASH SA-F60
    zvětšitStěrač ASHIKA ‐ ASH SA-F60
    121,-ve skladu
    Délka stěrače: 600 mmčíslo technické informace: FlatDélka [palce]: 24EAN:8033001448986Použitá číslaSA-F60
    Konkurenční kódy
  • BLUE PRINT ‐ Plochý stěrač - 550 mm BLP AD22FL550
    zvětšitStěrač BLUE PRINT ‐ BLP AD22FL550
    219,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BLUE PRINT ‐ Plochý stěrač - 600 mm BLP AD24FL600
    zvětšitStěrač BLUE PRINT ‐ BLP AD24FL600
    179,-ve skladu
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BOSCH ‐ Stěrač Aerotwin Plus 575 mm BO 3397006836