HAZET Rázová hlavice HZT 900SLG-24, 900SLG-24
Výrobce:HAZET
Kód:HZT 900SLG-24
Cena s DPH:809,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
Parametry
Druh provozu:pro strojní ovládání
Krátké provedení
Průměr 2 [mm]:35
Pohon [mm]:30
Netto váha [kg]:0,26
Rozměr klíče 1 [mm]:24
Hloubka (mm):19,5
Délka [mm]:85
Materiál:Chrom-Vanadium-ocel
Nikl-chrom-molybdenová ocel
Povrch:Fosfátováno
olejováno
DIN / ISO:DIN 3129
ISO 2725-2
Strana pohonu (profil):Čtyřhran
Rozměr hnacího čtyřhranu [mm (palce)]:12,5 (1/2")
Výstupní strana pohonu (profil):vnější šestihran
Spojovací technika:Traction profile
Hmotnost [kg]:0,261
EAN:4000896044917
Logo HAZET
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Příslušenství k produktu
  • HAZET ‐ O-kroužek, síla-nástrčný ořech HZT 900S-G1527
    zvětšit HAZET ‐ HZT 900S-G1527
    67,-ve skladu
    Krátké informaceHAZET O-kroužek 900S-G1527 ? 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran
    dutý ? ? 24 x 4
    Všeobecné informace•O-kroužek pro nástrčné hlavice Vnitřní čtyřhran 1?2?
    (12,5 mm)
    15 – 36 mm, 16 – 27 mm dlouhý tvar,
    E18 – E24,
    prodloužení, kloubové díly, adaptér
    •Made In Germany
    •Pohon: 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý
    •Hmotnost netto (kg): 0 kg
    •Pro strojní manipulaci
Náhrady
  • HAZET ‐ Rázová hlavice HZT 900S-24
    zvětšitRázová hlavice HAZET ‐ HZT 900S-24
    379,-ve skladu
    Krátké informaceHAZET Nástrčná hlavice pro rázový a strojový utahovák
    900S-24 ? 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý ? Trakční profil
    vnější šestihran ? Velikost 24 mm
    Všeobecné informace•S otvorem pro pojistný kolík nebo zajišťovací pružinu a
    drážku pro O-kroužek
    •Povrch: fosfátováno, olejováno
    •DIN 3129, ISO 2725-2
    •Made In Germany
    •Výstup: Trakční profil vnější šestihran
    •Velikost klíče: 24 mm
    •Rozměry: 44 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 35 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 30 mm
    •Hmotnost netto (kg): 0.17 kg
    •Pro strojní manipulaci
  • HAZET ‐ Rázová hlavice HZT 900S-E24
    zvětšitRázová hlavice HAZET ‐ HZT 900S-E24
    509,-ve skladu
    900S-E24 ? 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý ? Vnější profil
    TORX® ? Velikost E24
    drážku pro O-kroužek
    •Výstup: Vnější profil TORX®
    •Velikost klíče: ? E24
    •Rozměry: 41.2 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 30 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 30 mm
    •Hmotnost netto (kg): 0.15 kg
  • HAZET ‐ Rázová hlavice HZT 900SZ-24
    zvětšitRázová hlavice HAZET ‐ HZT 900SZ-24
    529,-ve skladu
    900SZ-24 ? 1/2 palce (12,5 mm) čtyřhran dutý ? Vnější
    dvojitý šestihran trakční profil ? Velikost 24 mm
    Všeobecné informacePoužití:
    Ovládání šroubových spojů kloubových hřídelí VW Golf r.
    v. 2004??, Touran r. v. 2004??, Golf Plus r. v. 2006??, Eos
    r. v. 2006??, Scirocco r. v. 2009??, Tiguan r. v. 2008??,
    AUDI A3 r. v. 2004?? ? TT r. v. 2007??
    •S otvorem pro pojistný kolík nebo zajišťovací pružinu a
    •DIN 3129, ISO 2725-2
    •Výstup: Vnější dvojitý šestihran trakční profil
    •Velikost klíče: 24 mm
    •Rozměry: 44 mm
    •Průměr d1 (na výstupu): 35 mm
    •Průměr d2 (na pohonu): 30 mm