FRECCIA Sada pístních kroužků FCC FR10-508500, FR10-508500
Výrobce:FRECCIA
Kód:FCC FR10-508500
Cena s DPH:359,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Vývrt válce [mm]:81
číslo dílu:1. 1,00 2. 1,2 3. 2
1. CR 2. P 3. CR
EAN:8054309035067
Logo FRECCIA
Čísla OE
VOLKSWAGEN06B 198 151 A (06B198151A)Konkurenční kódy
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • Borsehung ‐ Sada pístních kroužků BSH B19035
    zvětšitSada pístních kroužků Borsehung ‐ BSH B19035
    279,-ve skladu
    Všeobecné informacePiston ring; 1 set
  • ET ENGINETEAM ‐ Sada pístních kroužků ETE R1005700
    zvětšitSada pístních kroužků ET ENGINETEAM ‐ ETE R1005700
    409,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 81,01Standardní rozměr [STD] EAN:8592779004119VOLKSWAGEN06B198151A06B 198 151 A (06B198151A)Konkurenční kódy
  • GOETZE ENGINE ‐ Sada pístních kroužků GEE 08-148300-00
    zvětšitSada pístních kroužků GOETZE ENGINE ‐ GEE 08-148300-00
    279,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 81číslo dílu: 1.0mm 001 NT ST 1.2mm 026 P GOE13 2.0mm 231 CR P KV1Standardní rozměr [STD] EAN:4044197311682VOLKSWAGEN06B198151AKonkurenční kódy