FRECCIA Sada pístních kroužků FCC FR10-217500, FR10-217500
Výrobce:FRECCIA
Kód:FCC FR10-217500
Cena s DPH:369,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem1 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
Parametry
Vývrt válce [mm]:71,9
Tloušťka/síla 1 [mm]:1
Tloušťka/síla 2 [mm]:1,2
Tloušťka/síla 3 [mm]:2
EAN:8056138786738
Logo FRECCIA
Čísla OE
FORDCM5Z 6148 C (CM5Z6148C)CM5Z6148CKonkurenční kódy
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • ET ENGINETEAM ‐ Sada pístních kroužků ETE R1012000
    zvětšitSada pístních kroužků ET ENGINETEAM ‐ ETE R1012000
    619,-ve skladu
  • GOETZE ENGINE ‐ Sada pístních kroužků GEE 08-424300-00
    zvětšitSada pístních kroužků GOETZE ENGINE ‐ GEE 08-424300-00
    379,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 71,9číslo dílu: 1.0mm 001 PVD P ST 1.2mm 026 P GOE13 2.0mm 423 NT STStandardní rozměr [STD] EAN:4044197022014Konkurenční kódy
  • KOLBENSCHMIDT ‐ Sada pístních kroužků KLB 800121310000
    zvětšitSada pístních kroužků KOLBENSCHMIDT ‐ KLB 800121310000
    429,-ve skladu
  • MAHLE ‐ Sada pístních kroužků MAO 013 RS 10106 0N0
    zvětšitSada pístních kroužků MAHLE ‐ MAO 013 RS 10106 0N0
    539,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 71,91číslo dílu: 1. R 1.0 PVD P 2. NM 1.2 P 3. 3S 2.0 NDélka balení [cm]: 12,5šířka balení [cm]: 12,50Výška balení [cm]: 3,00Hmotnost netto [g]: 39EAN:4057635188852Konkurenční kódy