FRECCIA Sada pístních kroužků FCC FR10-062300, FR10-062300
| Výrobce: | FRECCIA |
| Kód: | FCC FR10-062300 |
| Cena s DPH: | 469,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pátek 15. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | ve čtvrtek 14. 5. 2026 |
Parametry
| Vývrt válce [mm]: | 80 |
| číslo dílu: | 1.1 2.1,2 3.2 |
| 1.CR 2.P 3.CR | |
| EAN: | 8054309036842 |
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
GOETZE ENGINE ‐ Sada pístních kroužků GEE 08-522700-00
zvětšit
289,-ve skladuVývrt válce [mm]: 80číslo dílu: 1.0mm 001 CR ST 1.2mm 026 P GOE13 2.0mm 712 CR STStandardní rozměr [STD] EAN:4044197466726ROVERLFP101320LAND ROVERLFP101320Konkurenční kódySkladem ve skladu