FRECCIA Sada pístních kroužků FCC FR10-062300, FR10-062300
Výrobce:FRECCIA
Kód:FCC FR10-062300
Cena s DPH:469,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem3 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Vývrt válce [mm]:80
číslo dílu:1.1 2.1,2 3.2
1.CR 2.P 3.CR
EAN:8054309036842
Logo FRECCIA
Čísla OE
ROVERLFP101320Konkurenční kódy
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • GOETZE ENGINE ‐ Sada pístních kroužků GEE 08-522700-00
    zvětšitSada pístních kroužků GOETZE ENGINE ‐ GEE 08-522700-00
    289,-ve skladu
    Vývrt válce [mm]: 80číslo dílu: 1.0mm 001 CR ST 1.2mm 026 P GOE13 2.0mm 712 CR STStandardní rozměr [STD] EAN:4044197466726ROVERLFP101320LAND ROVERLFP101320Konkurenční kódy