... e-shop s autodíly!

DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC879, TC879

DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC879, TC879
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC879
Cena s DPH:652,- 229,-
Ušetříte:65 % / na 1 ks 423,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 28. 8. 2019
Osobní odběr (po objednání):v úterý 27. 8. 2019

Parametry

Montovací strana:přední osa
Celková délka [mm]:340
šířka [mm]:40
Výška [mm]:65
Velikost závitu:M12x1.5
Tyč / vzpěra:spojovací tyč
EAN:50 12759 17426 5

Logo DELPHI
DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

OPEL350611 350614VAUXHALL90498745 13169439 350611Konkurenční kódy 

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšit  ‐ 32.15.73532.15.735P/L tyčka stabilizátoru269,-ve skladu
    Montovací strana: levá praváVelikost závitu: 2xM12
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-LS-0515MG OP-LS-0515MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyDélka [mm]: 300Průměr [mm]: 19Průměr 2: 19Průměr 3: 9Materiál: ocelTyč / vzpěra: spojovací tyčDruh závitu: s pravotočivým závitemRozměr závitu 1: M12X1.5Rozměr závitu 2: M12X1.5NahrazenoOP-LS-2820
    OPEL350611 350614VAUXHALL13169439 350611 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-LS-4850MG OP-LS-4850MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru519,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyDélka [mm]: 300Materiál: umělá hmotaTyč / vzpěra: spojovací tyčRozměr závitu 1: M12X1.5Rozměr závitu 2: M12X1.5OPEL13169439 350611 350614VAUXHALL13169439 350611 350614 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 35367 01LM 35367 01LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru389,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce u řidiče / u spolujezdceTyč / vzpěra: kyvná tyčVelikost závitu: M12x1,75Délka [mm]: 300Materiál: umělá hmotaEAN:40 47437 37417 1Nahrazeno25017 02, 34542 01, 36645 01
    OPEL13169439 3 50 611 3 50 614 90498745VAUXHALL13169439 3 50 611 3 50 614 90498745CHEVROLET3 50 611 90498745GENERAL MOTORS3 50 611 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9062SID 9062SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru289,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka 1 [mm]: 300Rozměr závitu 1: MM12X1.5REAN:54 13978 18038 7OPEL3 50 614VAUXHALL13 169 439Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9661SID 9661SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: předníTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka 1 [mm]: 300Rozměr závitu 1: MM12x1.5REAN:54 13978 16580 3OPEL3 50 611VAUXHALL90 498 745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS370TRW JTS370TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru339,-ve skladu
    Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímTyč / vzpěra: spojovací tyčVelikost závitu: M12x1.5Délka [mm]: 300Roura, potrubí - ∅ [mm]: 9EAN:33 22937 29842 6OPEL13169439 13327928 3 50 176 3 50 611 3 50 614 350176 350611 350614 90498745VAUXHALL13169439 13327928 3 50 176 3 50 611 3 50 614 90498745CHEVROLET3 50 611 90498745GENERAL MOTORS3 50 611 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 40 79 0019SWG 40 79 0019SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru309,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýDélka [mm]: 300šířka [mm]: 25,0Tloušťka / síla [mm]: 64,0Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Průměr vlákna [mm]: 27Materiál: umělá hmotaTyč / vzpěra: spojovací tyčMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,314EAN:40 44688 51564 3OPEL03 50 611 03 50 614 0350 611 0350 614 3 50 611 3 50 614 350 176 350 611 350 614VAUXHALL13169439 13327928 90498745GENERAL MOTORS013169439 090498745 13169439 13327928 90498745Konkurenční kódy 
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
    Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-00399RTS 97-00399RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru279,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyTyč / vzpěra: spojovací tyčVnější závit 2 [mm]: M12x1,5Délka [mm]: 300Hmotnost [kg]: 0,45EAN:84 35130 32854 0OPEL350611 350614VAUXHALL13169439 90498745CHEVROLET90498745CITROËN/PEUGEOTVSL708Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-617OPT G7-617OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osaTyč / vzpěra: spojovací tyčMateriál: umělá hmotaDélka [mm]: 300Alternativní sada opravy: G7-1517EAN:40 31185 11311 3Použitá čísla2501701, 2501702
    OPEL350611 350614VAUXHALL13169439 90498745GENERAL MOTORS13169439 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 0003/HDME 616 060 0003/HDMEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru349,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 300Rozměr závitu 1: M12X1,5Rozměr závitu 2: M12X1,5Materiál: ocelDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s nastavcem kliceVerze pro těžký výkon EAN:40 40074 53969 9Použitá číslaMSL0518HD
    OPEL03 50 611 03 50 614 03 50 617 03 50 618 3 50 176 3 50 611 3 50 614 3 50 617 3 50 618SAAB13 21 9141VAUXHALL03 50 611 03 50 614 03 50 617 03 50 618 3 50 176 3 50 611 3 50 614 3 50 617 3 50 618CHEVROLET13169439 13219141 13258052 90498745GENERAL MOTORS13169439 13219141 13258052 13327928 90498745Konkurenční kódy 
    vseobecne informace4 year guarantee on MEYLE-HD parts
    (for more details visit www.meyle.com).
    MEYLE advises to change in pairs.
    MEYLE HD-parts are components with enhanced durability.
    Compared to OE they were technically improved by
    reinforcing inner parts, using higher quality materials or
    modifiying the rubber-to-metal composition.
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L24605MO L24605MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru239,-ve skladu
    Délka [mm]: 300Požadovaný počet kusů: 2Velikost závitu: M12x1,5/M12x1,5Materiál: umělá hmotaTyč / vzpěra: spojovací tyčEAN:54 12096 24589 3OPEL13169439 13327928 3 50 176 3 50 611 3 50 614 350176 350611 350614 90498745VAUXHALL13169439 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NK ‐ NK 5113611NK 5113611NK ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru209,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: spojovací tyčMateriál: umělá hmotaDélka [mm]: 300EAN:5703858649920OPEL13169439 13327928 350176 350611 350614 90498745VAUXHALL13169439 13327928 90498745Konkurenční kódy 
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru A.B.S. ‐ ABS 260109ABS 260109A.B.S. ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru239,-ve skladu
    Délka 1 / délka 2: 300Velikost závitu: M12X1.5 RHTMateriál: umělá hmotaTyč / vzpěra: kyvná tyčHmotnost [kg]: 0,44EAN:87 17109 33132 5OPEL13169439 13327928 350176 350611 350614 90498745VAUXHALL13169439 13327928 90498745Konkurenční kódy 
    informace o montaziImportant: Observe Fitting Instructions
    vseobecne informacehttp://www.abs-bv.nl/pdp/260109
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OCAP ‐ OCP 0501744OCP 0501744OCAP ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru209,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyčMateriál: umělá hmotaBrzdná / jízdní dynamika: pro vozidla bez elektronickeho rizeni dynamiky jízdyOPEL13169439 350611 350614VAUXHALL13169439 350611 350614
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 14558FB 14558FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT259,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýDélka [mm]: 300šířka [mm]: 25,0Tloušťka / síla [mm]: 64,0Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Průměr vlákna [mm]: 27Materiál: umělá hmotaTyč / vzpěra: spojovací tyčMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,314EAN:40 27816 14558 5OPEL03 50 611 03 50 614 0350 611 0350 614 3 50 611 3 50 614 350 176 350 611 350 614VAUXHALL13169439 13327928 90498745GENERAL MOTORS013169439 090498745 13169439 13327928 90498745Konkurenční kódy 
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
    Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.

Použito ve vozidlech