DELPHI Senzor tlaku výfukových plynů DF DPS00025-12B1, DPS00025-12B1
Výrobce:DELPHI
Kód:DF DPS00025-12B1
Cena s DPH:679,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 15. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 14. 5. 2026
Parametry
Počet pólů:3
Otvírací tlak [kPa]:0,01
EAN:5012759598658
Logo DELPHI
Čísla OE
CITROËN1618.LP (1618LP)FIAT55210304504102810IVECO504102810PEUGEOT1618.LP (1618LP)Konkurenční kódy
NahrazujeDPS00051-12B1
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • BLUE PRINT ‐ Senzor tlaku výfukových plynů BLP ADB117212
    zvětšitSenzor tlaku výfukových plynů BLUE PRINT ‐ BLP ADB117212
    539,-ve skladu
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • DELPHI ‐ Senzor tlaku výfukových plynů DF DPS00006
    zvětšitSenzor tlaku výfukových plynů DELPHI ‐ DF DPS00006
    709,-ve skladu
  • EPS (facet) ‐ Senzor tlaku výfukových plynů Made in Italy - OE Equivalent EPS 10.3271
    zvětšitSenzor tlaku výfukových plynů EPS (facet) ‐ EPS 10.3271
    569,-ve skladu
    Výstupní napětí od [V]: 0,25Výstupní napětí do [V]: 4,75EAN:8012510039946Použitá číslaEPS 1.993.271, KW 493 271
  • EPS (facet) ‐ Senzor tlaku výfukových plynů Made in Italy - OE Equivalent EPS 10.3316
    zvětšitSenzor tlaku výfukových plynů EPS (facet) ‐ EPS 10.3316
    759,-ve skladu
    Tlak do [kPA]: 100Výstupní napětí od [V]: 0,5Výstupní napětí do [V]: 4,5EAN:8012510061398Použitá číslaEPS 1.993.316, KW 493 316