... e-shop s autodíly!

DELPHI Čep ramene DF TC824, TC824

DELPHI Čep ramene DF TC824, TC824
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC824
Cena s DPH:606,- 209,-
Ušetříte:66 % / na 1 ks 397,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 28. 8. 2019
Osobní odběr (po objednání):v úterý 27. 8. 2019

Parametry

Montovací strana:přední osa
Velikost závitu:M12x1.25
EAN:50 12759 14343 8

Logo DELPHI
DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

AUDI1J0 407 365C 1J0 407 365H 1J0 407 365D 1J0 407 365B 1J0 407 365ASEAT1J0 407 365A 1J0 407 365C 1J0 407 365B 1J0 407 365H 1J0 407 365DSKODA1J0 407 365A 1J0 407 365D 1J0 407 365B 1J0 407 365C 1J0 407 365HVW1J0 407 365A 1J0 407 365C 1J0 407 365B 1J0 407 365D 1J0 407 365HKonkurenční kódy 

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 12658FB 12658FEBI ‐ Čep ramene219,-v prodejně
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko levá přední náprava dolePárová čísla výrobku: 12660Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,350EAN:40 27816 12658 48Z0407365AAUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JKonkurenční kódy 
    vseobecne informaces pojistnou maticí
    Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-8287MG VO-BJ-8287MOOG ‐ Čep ramene199,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osa tlačítkoDélka [mm]: 47Výška [mm]: 50,5Velikost závitu: M12X1.5Rozměr kužele [mm]: 18,2AUDI1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H 1J0407365JSEAT1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H 1J0407365JSKODA1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H 1J0407365JVW1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H 1J0407365JKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ377TRW JBJ377TRW ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 18Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímPárová čísla výrobku: JBJ113Stoupání kužele: 1:5Délka [mm]: 77,7Velikost závitu: M12x1.25EAN:33 22937 89805 3AUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 J 1J0407365A 1J0407365CSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 J 1J0407365A 1J0407365CSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 J 1J0407365A 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365HVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 J 1J0407365A 1J0407365C 1J0407365HVAG1J0407365 1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365DVW (FAW)1J0 407 365 C 1J0 407 365 H 1J0407365C 1JD 407 365 1JD407365VW (SVW)1J0 407 365 HKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 37486SID 37486SIDEM ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoStoupání kužele: 1/5Rozměr kužele [mm]: 14.9Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemRozměr závitu 1: MM12x1.5RPárová čísla výrobku: 37487Jen ve spojení s: 3 x M8 + mount plateEAN:54 13978 11643 0AUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0035SWG 30 78 0035SWAG ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoPárová čísla výrobku: 30 78 0034Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,500EAN:40 44688 63664 5AUDI1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1SEAT1J0 407 365 1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1SKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1VW1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1Konkurenční kódy 
    vseobecne informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 78 0020SWG 32 78 0020SWAG ‐ Čep ramene219,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko levá přední náprava dolePárová čísla výrobku: 32 78 0019Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,35EAN:40 44688 50617 78Z0407365AAUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JKonkurenční kódy 
    vseobecne informaces pojistnou maticí
    Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29535MO L29535MONROE ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Požadovaný počet kusů: 1Počet děr: 3Způsob montáže: sesroubovanyEAN:54 12096 31845 0 5412096244100AUDI1J0 407 366 A 1J0 407 366 B 1J0 407 366 C 1J0 407 366 D 1J0 407 366 HSEAT1J0 407 366 A 1J0 407 366 B 1J0 407 366 C 1J0 407 366 D 1J0 407 366 HSKODA1J0 407 366 A 1J0 407 366 B 1J0 407 366 C 1J0 407 366 D 1J0 407 366 HVW1J0 407 366 A 1J0 407 366 B 1J0 407 366 C 1J0 407 366 D 1J0 407 366 HKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29536MO L29536MONROE ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Požadovaný počet kusů: 1Počet děr: 3Způsob montáže: sesroubovanyEAN:54 12096 31846 7 5412096244117AUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 HVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044738NK 5044738NK ‐ Čep ramene181,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 5044739EAN:5703858469191AUDI1J0407365A 1J0407365C 1J0407365H 1J0407365JSEAT1J0407365A 1J0407365C 1J0407365H 1J0407365JSKODA1J0407365A 1J0407365C 1J0407365H 1J0407365JVW1J0407365A 1J0407365C 1J0407365H 1J0407365JKonkurenční kódy 
  • zvětšitČep ramene OCAP ‐ OCP 0493037OCP 0493037OCAP ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osaAUDI1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365DSEAT1J0407365CSKODA1J0407365CVW1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14440FB 14440FEBI ‐ Čep ramene PROKIT239,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoPárová čísla výrobku: 14444Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,500EAN:40 27816 14440 3AUDI1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1SEAT1J0 407 365 1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1SKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1VW1J0 407 365 AS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 8Z0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1Konkurenční kódy 
    vseobecne informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • zvětšit Starline ‐ 40.14.71140.14.711Starline ‐ L čep spodního ramena299,-ve skladu
    Montovací strana: leváM12

Použito ve vozidlech