CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH6884.87J, TH6884.87J
Výrobce:CALORSTAT by Vernet
Kód:CSV TH6884.87J
Cena s DPH:1 119,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Otevírací teplota [°C]:87
Doplňkový vyrobek / doplňkové info:s těsněním
Materiál pláště:hliník
Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:se senzorem
EAN:3531650010097
Logo CALORSTAT by Vernet
Čísla OE
MERCEDES-BENZ6112000415A6112000415Konkurenční kódy
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • EPS (facet) ‐ Termostat chladiva Made in Italy - OE Equivalent EPS 7.8595
    zvětšitTermostat chladiva EPS (facet) ‐ EPS 7.8595
    349,-ve skladu
  • ESEN SKV ‐ Termostat chladiva ESN 20SKV030
    zvětšitTermostat chladiva ESEN SKV ‐ ESN 20SKV030
    499,-ve skladu
  • GATES ‐ Termostat - chladivo GT TH37092G1
    zvětšitTermostat chladiva GATES ‐ GT TH37092G1
    769,-ve skladu
    MERCEDES-BENZ611200041561120006156112031275A6112000415A6112000615A6112031275Konkurenční kódy
  • JPN ‐ Termostat chladiva JPN 20C9076-JPN
    zvětšitTermostat chladiva JPN ‐ JPN 20C9076-JPN
    329,-ve skladu
  • KW ‐ Termostat chladiva Made in Italy - OE Equivalent KW 580 595
    zvětšitTermostat chladiva KW ‐ KW 580 595
    409,-ve skladu
  • MAHLE ‐ Termostat chladiva MAO TX 474 92D
    zvětšitTermostat chladiva MAHLE ‐ MAO TX 474 92D
    679,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 92Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr 2 [mm]: 33Průměr [mm]: 42,5Výška 1 [mm]: 22Výška 2 [mm]: 36,5šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 79Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20Hmotnost [kg]: 0,1EAN:4057635200103Použitá čísla72529844