CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH5434.82J, TH5434.82J
| Výrobce: | CALORSTAT by Vernet |
| Kód: | CSV TH5434.82J |
| Cena s DPH: | 299,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v úterý 19. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pondělí 18. 5. 2026 |
Parametry
| Otevírací teplota [°C]: | 82 |
| Doplňkový vyrobek / doplňkové info: | s těsněním |
| Průměr [mm]: | 56,0 |
| Průměr 2 [mm]: | 29,0 |
| Výška 1 [mm]: | 43,0 |
| EAN: | 3531650005321 |
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
ASHIKA ‐ Termostat chladiva ASH 38-05-513
zvětšit
249,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 85Výška [mm]: 62,2Armatura [mm]: 42,5Průměr [mm]: 60 28EAN:8033001410884MITSUBISHIMD175746MD337408MD338234Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
ASHIKA ‐ Termostat chladiva ASH 38-05-517
zvětšit
249,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 76,5Výška [mm]: 67Armatura [mm]: 42Průměr [mm]: 60 28EAN:8033001410891Nahrazuje: 38-05-512Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
MITSUBISHIMD164541MD310106MD317015Konkurenční kódyASHIKA ‐ Termostat chladiva ASH 38-0H-H01
219,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 82Výška [mm]: 70Armatura [mm]: 44Průměr [mm]: 56 28EAN:8033001411072Nahrazuje: 38-0K-K01Skladem ve skladu