BLUE PRINT Vzduchový filtr BLP ADF122205, ADF122205
Výrobce:BLUE PRINT
Kód:BLP ADF122205
Cena s DPH:199,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
Parametry
Typ filtru:Vložka filtru
Délka [mm]:298
šířka [mm]:238
Výška [mm]:69
Hmotnost [kg]:0,49
Dbejte servisních informací
EAN:5050063035506
Logo BLUE PRINT
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • AUTOMEGA ‐ Vzduchový filtr ATM 180017110
    zvětšitVzduchový filtr AUTOMEGA ‐ ATM 180017110
    167,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka 1 [mm]: 236Délka [mm]: 295šířka [mm]: 236Výška [mm]: 70EAN:4053184272172FORD1 418 883 (1418883)1 465 170 (1465170)1 479 059 (1479059)1 698 684 (1698684)14188831465170147905916986846G919601AAVOLVO30740955Konkurenční kódy
  • BOSCH ‐ Vzduchový filtr BO F026400109
    zvětšitVzduchový filtr BOSCH ‐ BO F026400109
    269,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 300šířka [mm]: 240,5Výška [mm]: 70,3Kvantita: 1EAN:4047024639393Použitá číslaS 0109
  • CHAMPION ‐ Vzduchový filtr CH CAF100861P
    zvětšitVzduchový filtr CHAMPION ‐ CH CAF100861P
    199,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruDélka [mm]: 301Délka 1 [mm]: 287šířka [mm]: 238Šířka 1 [mm]: 122Výška [mm]: 67Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 30šířka balení [cm]: 23,9Výška balení [cm]: 8EAN:4044197759835Použitá číslaCAF100861P, U861