... e-shop s autodíly!

Speciální nářadí, uzavírací systém

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce...

  • KS Tools ‐ Tester, klíč s dálk.ovládáním KST 150.0999

    zvětšitTester, klíč s dálk.ovládáním KS Tools ‐ KST 150.0999
    6 409,-ve skladu
    Hmotnost [g]: 320Balení: Plastová taškaHmotnost [kg]: 0,32
    Krátké informaceZkoušečka infračervených a vysokofrekvenčních klíčů, 12 V
    Všeobecné informace•jednoduchá, rychlá a odborná kontrola infračervených a
    rádiových klíčů (418 + 433 MHz)
    •klíče by se měly zkontrolovat při každé prohlídce nebo
    údržbě, protože nová baterie ani blikající LED kontrolka
    nejsou zárukou stoprocentní funkčnosti
    •jednoduchá manipulace
    •výsledek se signalizuje světlem nebo zvukem
    •určeno pro 12 V
    •včetně 9V blokové baterie
    •robustní umělá hmota ABS
  • SEALEY ‐ Tester IR a RF vysílačů na klíče GV VS921

    zvětšitTester, klíč s dálk.ovládáním SEALEY ‐ GV VS921
    2 779,-ve skladu
    Hmotnost [kg]: 0,09Přenos informací: infračervenýPřenos informací: rádiová komunikaceRozsah měření [MHz]: 418Rozsah měření [MHz]: 433-434Rozsah měření [MHz]: 868Provedení nářadí: magnetickéPožadovaný typ baterie: 9V blokPotřebný počet kusů: 1Doplňkové info: bez baterieHmotnost [g]: 90Detekuje a potvrzuje rádiový a infračervený signál z vysílačů klíčů do zapalování a ovladačů pro dálkové ovládání. Pomáhá rychle odhalit poruchy bez nutnosti rozebírání klíčů; ovladačů či vozidla. Magnetická podložka pro připnutí na libovolný železný povrch a následné testování vzdálenosti vyslaného signálu. Vhodné pro široký rozsah použití v automobilovém i elektronickém a elektrotechnickém oboru. Vhodná i pro detekci nových frekvencí BMW. Napájení baterií 9 V (není součástí dodávky). Detekuje: infračervené nebo rádiové frekvenceRF rozsahy: 418 MHz; 433-434 MHz; 868 MHz

Logo Heuréka

Tento e-shop měl za posledních 90 dní tisíce spokojených zákazníků.


Logo Zboží.cz

Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírována. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího písemného svolení od společnosti TecAlliance kopírovat a distribuovat a/nebo toto jednání umožnit třetím osobám. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.