... e-shop s autodíly!

Tablety a příslušenství

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Vyberte výrobce...

 • zvětšitDržák telefonu / PDA Beng ‐ DO BEJS001DO BEJS001Beng ‐ Stojan na tablet175,-ve skladu
  Produkt osvědčené značky BENG. Univerzální stojan na tablet. Nastavitelná ramena držáku - úhlopříčka 255-310mm Vhodné pro tablety 9-11". Držák je otočný o 360°. Barva: černá
 • zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFATH002DO CFATH002CARFACE ‐ Držák na telefon/smartphone239,-ve skladu
  Tento univerzální držák je vhodný pro všechny typy mobilních telefonů/MP3/MP4/PDA. Ideální pro chytré telefony (smartphone) Které jsou používány v autě jako navigace. Nastavitelná šířka: 41-106mm.Polstrovaná boční ramena bezpečně drží přístroj. Držák může být použit ve vozidle nebo připevněn k psacímu stolu. Ve vozidle lze držák připevnit k čelnímu sklu pomocí přísavky nebo může být namontován na ventilační mřížku. Rameno přísavky je ohebné a nastavitelné Hlavní část držáku lze otáčet o 360°. Průhledný rámeček pro vystavení fotografie. Barva držáku: černá.
 • zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFATH006DO CFATH006CARFACE ‐ Držák na telefon/smartphone299,-ve skladu
  Tento univerzální držák je vhodný pro většinu typů mobilních telefonů/GPS/MP3/MP4/PDA. Ideální pro chytré telefony (smartphone) Které jsou používány v autě jako navigace. Nastavitelná šířka: 45-89mm.Boční ramena bezpečně drží přístroj. Držák může být použit ve vozidle nebo připevněn k psacímu stolu. Ve vozidle lze držák připevnit k čelnímu sklu pomocí přísavky nebo může být namontován na ventilační mřížku. Rameno přísavky je ohebné a nastavitelné Hlavní část držáku lze otáčet o 360°. Barva držáku: černášedá. 
 • zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CF14517DO CF14517CARFACE ‐ Držák PDA219,-ve skladu
 • zvětšitDržák telefonu / PDA  ‐ DO 06228DO 06228Držák telefonu / GPS MOTO259,-ve skladu
  Univerzální držák pro telefon či navigaci (až do šířky 10,5 cm). Určeno k montáži pod uchycení zrcátka. Lze použít na většinu běžných motocyklů. Široká škála nastavení úhlů držáku. Díky robustnímu ohebnému ramenu držáku je snadné nastavit ideální polohu, pomocí kolečka fixace náklonu a tlačítka uzamčení úhlu je možné zafixovat nastavené úhly.
Tento web využívá k některým funkcím, jako je přihlašování nebo personalizece reklam, soubory cookie. Také dovolujeme našim důvěryhodným partnerům analyzovat využívání našich stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace