... e-shop s autodíly!

FM transmittery

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

  • zvětšitFM transmiter Stualarm ‐ DO STU80549DO STU80549Stualarm ‐ FM transmitter s USB/SD/AUX a dálkovým ovladačem469,-ve skladu
    FM transmitter slouží pro přenos hudby ve formátu MP3 nebo WMA do autorádia vozu z USB flash disků, SD karty nebo z mobilních telefonů či jiných přístrojů skrze AUX. Jednoduché ovládání a použití. FM transmitter zastrčíme do zásuvky autozapalovače, na rádiu naladíme jednu z 206 nastavených frekvencí FM modulátoru a připojíme USB disk nebo přes AUX port (3,5mm jack) MP3 přehrávač či iPOD (kablík 3,5/3,5mm jack je součástí balení) nebo zapojíme SD kartu a můžeme poslouchat muziku. LCD displej na FM transmitteru zobrazuje číslo písničky a nastavení modulátoru. Rádia vybaveny službou RDS zobrazí názvy písniček přenesené z FM transmitteru. Má schopnost držet poslední přehrávanou skladbu v paměti, takže při novém startu začne tam, kde minule skončil. Napájecí napětí 12/24V. Lze ovládat pomocí dálkového ovládání (součást balení).
  • zvětšitFM transmiter Stualarm ‐ DO STU80548DO STU80548Stualarm ‐ FM transmitter včetně USB nabíjení399,-ve skladu
    FM transmitter slouží pro přenos hudby ve formátu MP3 nebo WMA do autorádia vozu z USB flash disků nebo z mobilních telefonů či jiných přístrojů skrze AUX. Jednoduché ovládání a použití. FM transmitter zastrčíme do zásuvky autozapalovače, na rádiu naladíme stejnou frekvenci jako je nastavena na FM modulátoru a připojíme USB disk nebo přes AUX port (3,5mm jack) MP3 přehrávač či iPOD (kablík 3,5/3,5mm jack je součástí balení) a můžeme poslouchat muziku. LCD displej na FM transmitteru zobrazuje číslo písničky a nastavení modulátoru. Má schopnost držet poslední přehrávanou skladbu v paměti, takže při novém startu začne tam, kde minule skončil. Napájecí napětí 12/24V. Modulátor zároveň slouží jako USB nabíječka, podporuje iPod/iPhone, mobilní telefony a další zařízení. Výstupní napětí 5V/1A. Můžete poslouchat hudbu přes AUX (jack 3,5mm) a současně nabíjet mobilní telefon nebo jiné zařízení.