... e-shop s autodíly!

Ochranné nástřiky

AutochemieTato kategorie obsahuje nejrůznější chemické produkty od lepidel, antikorozní ochrany přes laky, oleje, izolační prostředky po chladiva, aditiva nebo destilovanou vodu.

Nejoblíbenější z kategorie Ochranné nástřiky

  • zvětšitOchrana spodní části karosérie Starline ‐ ACST036ACST036Starline ‐ Ochrana podvozku, černý sprej 400 ml162,-ve skladu
    Vysoce kvalitní materiál pro maximální ochranu podvozku automobilu proti působení vody Soli a odletujícímu štěrku Ideální použití jako ochranný film na spodní části dveří Blatníků Podběhů Prahů či spojlerů Vysoce elastický Vysoká přilnavost k podkladům Izoluje zvuk Vysoká odolnost vysokým i nízkým teplotám Po zaschnutí je velmi dobře přelakovatelný všemi lakovacími systémy Barevný odstín: černá
  • zvětšitKonzervace dutin TECTANE ‐ AC T40601AC T40601TECTANE ‐ Ochrana dutin sprej 400 ml199,-ve skladu
    Sprej pro ochranu dutin zabraňuje vzniku koroze a pozastavuje již probíhající korozi. Přípravek má skvělé penetrační schopnosti, které zajistí průnik i do nejmenších dutin. Přípravek lze aplikovat i na vlhký povrch.
  • zvětšitOchrana spodní části karosérie HB Body ‐ AC H002AC H002HB Body ‐ 950 bílá 2 kg439,-ve skladu
    Izolační hmota na bázi kaučuku k ochraně proti hluku a korozi spodních, vnitřních a vnějších částí karoserie. Aplikuje se na základované povrchy, rychle schne a po zaschnutí je přelakovatelná jakýmkoliv systémem nebo ihned po nástřiku "mokré na mokré". Vytváří charakteristickou strukturu krupice.