TRW Čep ramene TRW JBJ719, JBJ719

TRW Čep ramene TRW JBJ719, JBJ719
Výrobce:TRW
Kód:TRW JBJ719
Cena s DPH:843,- 529,-
Ušetříte:37 % / na 1 ks 314,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem3 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 12. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pátek 9. 12. 2016

Parametry

Velikost závitu: M16x1,5
Vrt - ∅ [mm]: 10,5
Pro OE číslo: 82 00 026 654
Pro OE číslo: 82 00 273 728
Pro OE číslo: 82 00 389 134
Pro OE číslo: 82 00 452 715
Pro OE číslo: 82 00 026 655
Pro OE číslo: 82 00 273 729
Pro OE číslo: 82 00 389 135
Pro OE číslo: 82 00 452 716
Pro OE číslo: 44 08 959
Pro OE číslo: 44 08 958
Pro OE číslo: 44 12 936
Pro OE číslo: 44 12 934
Pro OE číslo: 93851118
Pro OE číslo: 93851117
Pro OE číslo: 91166461
Pro OE číslo: 91166462
Pro OE číslo: 54502-00QAA
Pro OE číslo: 54503-00QAA
Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeni
EAN:3322937409280

Logo TRW

TRW AUTOMOTIVE patřící k předním světovým výrobcům a dodavatelům autopříslušenství na světě. Produkce obsahuje brzdové díly, díly řízení a garážové vybavení. Dá se říci, že TRW Automotive vyrábí vše, co se týká bezpečnosti motoristů.


Čísla OE

 NISSAN4408958  4408959  4412934  4412936  91166461  91166462  93851117  93851118  8200026654  8200026655  8200273728  8200273729  8200389134  8200389135  8200452715  8200452716  5450200QAA  5450300QAA OPEL4408958  4408959  4412934  4412936  91166461  91166462  93851117  93851118  8200026654  8200026655  8200273728  8200273729  8200389134  8200389135  8200452715  8200452716  5450200QAA  5450300QAA RENAULT6040002105  7701478029  401606676R  7701476576  8200232030  8200232032

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 27219 02LM 27219 02 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene819,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Rozměr kužele [mm]:  19,55   Vrt - ∅ [mm]:  10   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím Nahrazeno27219
     NISSAN54503-00QAA  54502-00QAA OPEL93196923  44 19 075  44 12 936  44 12 934  91166461  44 08 959  91166462  93851118  44 08 958  93851117 RENAULT77 01 478 029  60 40 002 105  82 00 054 006  82 00 273 729  77 01 476 576  82 00 389 135  82 00 054 003  82 00 026 655  82 00 458 814  82 00 389 134  82 00 247 900  82 00 026 654  82 00 247 898  82 00 458 813  82 00 273 728 VAUXHALL93196923  44 19 075  44 08 959  44 08 958  91166461  44 12 936  93851117  44 12 934  93851118  91166462
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 6280SID 6280 SIDEM ‐ Čep ramene389,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/5   Rozměr kužele [mm]:  18   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM16x1.5R  NISSAN40160 00Q0A OPEL44 31 869 RENAULT77 01 477 385 VAUXHALL93 161 884
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 6284SID 6284 SIDEM ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/5   Rozměr kužele [mm]:  18   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM16X1.5R Nahrazeno5080
     NISSANPart of  54503 00QAA*  55502 00QAA* OPEL44 22 183  44 19 075 RENAULTPart of  60 40 002 105*  77 01 476 576*  82 00 026 654*  82 00 026 655*  82 00 054 003*  82 00 054 006*  82 00 247 898*  82 00 247 900*  82 00 273 728*  82 00 273 729*  82 00 389 134*  82 00 389 135*  82 00 458 813*  82 00 458 814* VAUXHALL95 516 404  93 196 923
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 27219LM 27219 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene909,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Rozměr kužele [mm]:  19,55   Vrt - ∅ [mm]:  10   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 60 92 2265SWG 60 92 2265 SWAG ‐ Čep ramene499,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Vnitřní průměr [mm]:  10   Vnější závit [mm]:  M16 x 1,5   Rozměr kužele [mm]:  18   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,5   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS91166461 SK  91166461  93196923  91166462 SK  91166462 NISSAN40160-00Q0C OPEL4408 959 SK  4408 959  4419 075  4408 958 SK  4408 958 RENAULT82 00 389 134 S  82 00 389 134  60 40 002 105  77 01 478 029  82 00 247 898 S  82 00 247 898  77 01 476 576 VAUXHALL93196923  91166461 SK  91166461  91166462 SK  91166462
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-977OPT G3-977 OPTIMAL ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr kužele [mm]:  17,9   Prumer upevnovaciho bodu [mm]:  10,5   Vnější závit [mm]:  M16 x 1,50 RHT M   Počet upevňovacích otvorů:  3  GENERAL MOTORS93196923 NISSAN40160-00QAA  40160-00QAB OPEL4419075 RENAULT6040002105  7701476576  7701478029 VAUXHALL93196923
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 16-16 010 0005/HDME 16-16 010 0005/HD MEYLE ‐ Čep ramene459,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Průměr okraje [mm]:  10   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M16x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   GENERAL MOTORS93196923 NISSAN54503-00Q0B  54503-00Q0A  54502-00Q0B  54502-00Q0A  54503-00QAA  54502-00QAA OPEL44 19 075 RENAULT7701478029  6040002105  401606676R  7701476576 VAUXHALL44 19 075
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L25527MO L25527 MONROE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  2   Vrt - ∅ [mm]:  10  NISSAN40160-00Q0A OPEL4419075  93196923 RENAULT40160-6676R  7701 476 576  7701 477 385  7701 478 029
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC1162DF TC1162 DELPHI ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Velikost závitu:  M16x1.5   Montovací strana:  přední náprava dole  NISSAN40160-00Q0C OPEL4419075 RENAULT6040 002 105  7701 476 576  7701 478 029 VAUXHALL93196923
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG RE-BJ-2302MG RE-BJ-2302 MOOG ‐ Čep ramene449,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa NahrazenoRE-BJ-2096
     OPEL4419075 RENAULT6040002105  7701476576  7701478029
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 22265FB 22265 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT379,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Vnitřní průměr [mm]:  10   Vnější závit [mm]:  M16 x 1,5   Rozměr kužele [mm]:  18   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,5   Dbejte servisních informací    Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS91166462 SK  91166462  93196923  91166461 SK  91166461 NISSAN40160-00Q0C OPEL4419 075  4408 958  4408 958 SK  4408 959 SK  4408 959 RENAULT77 01 476 576  82 00 389 134 S  82 00 389 134  77 01 478 029  82 00 247 898 S  82 00 247 898  60 40 002 105 VAUXHALL91166461  91166461 SK  93196923  91166462  91166462 SK

Použito ve vozidlech