... e-shop s autodíly!

TRW Čep ramene TRW JBJ377, JBJ377

TRW Čep ramene TRW JBJ377, JBJ377
Výrobce:TRW
Kód:TRW JBJ377
Cena s DPH:600,- 379,-
Ušetříte:37 % / na 1 ks 221,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 26. 5. 2017
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 25. 5. 2017

Parametry

Rozměr kužele [mm]:18
Doplňkový vyrobek / doplňkové info:s příslušenstvím
Vozidla pro leváky/praváky:pro levo/pravostranne rizeni
Párová čísla výrobku:JBJ113
EAN:3322937898053

Logo TRW
TRW AUTOMOTIVE patřící k předním světovým výrobcům a dodavatelům autopříslušenství na světě. Produkce obsahuje brzdové díly, díly řízení a garážové vybavení. Dá se říci, že TRW Automotive vyrábí vše, co se týká bezpečnosti motoristů.


Čísla OE

AUDI1J0407365C 1J0407365ASEAT1J0407365C 1J0407365ASKODA1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H 1J0407365AVAG1J0407365B 1J0407365C 1J0407365A 1J0407365 1J0407365DVW1J0407365C 1J0407365H 1J0407365AVW (FAW)1J0407365C 1JD407365

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 37486SID 37486SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: levá přední nápravaStoupání kužele: 1/5Rozměr kužele [mm]: 14,9Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemRozměr závitu 1: MM12x1.5RAUDI1J0 407 365 J 1J0 407 365 H 1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 DSEAT1J0 407 365 J 1J0 407 365 H 1J0 407 365 D 1J0 407 365 C 1J0 407 365 B 1J0 407 365 ASKODA1J0 407 365 J 1J0 407 365 H 1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 DVW1J0 407 365 J 1J0 407 365 H 1J0 407 365 D 1J0 407 365 C 1J0 407 365 B 1J0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 915746RU 915746RUVILLE ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 15Způsob montáže: sesroubovanyAUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 HSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 HVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0035SWG 30 78 0035SWAG ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoPárová čísla výrobku: 30 78 0034Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemMontovací strana: levá přední nápravaMontovací strana: tlačítkoHmotnost [kg]: 0,500Požadovaný počet kusů: 1AUDI1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 C 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 AS 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 HSEAT1J0 407 365 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 C 1J0 407 365 A 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 H 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 ASKODA1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 C 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 J 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 H 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 AVW1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 H 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 C 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 A 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 J
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 78 0020SWG 32 78 0020SWAG ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava dolePárová čísla výrobku: 32 78 0019Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Montovací strana: přední náprava doleMontovací strana: leváHmotnost [kg]: 0,35Požadovaný počet kusů: 1AUDI1J0 407 365 D 1J0 407 365 J 1J0 407 365 C 1J0 407 365 A 1J0 407 365 HSEAT1J0 407 365 D 1J0 407 365 A 1J0 407 365 J 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 J 1J0 407 365 D 1J0 407 365 HVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 C 1J0 407 365 J
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29536MO L29536MONROE ‐ Čep ramene389,-ve skladu
    AUDI1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HSEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 HSKODA1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 D 1J0 407 365 HVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 B 1J0 407 365 C 1J0 407 365 H
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044738NK 5044738NK ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    AUDI1J0407365HSEAT1J0407365HSKODA1J0407365HVAG1J0407365A 1J0407365CVW1J0407365H
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0479MXG 72-0479MAXGEAR ‐ Čep ramene153,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401013
    VAG1J0407365A 1J0407365C
  • zvětšitČep ramene A.B.S. ‐ ABS 220016ABS 220016A.B.S. ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Velikost závitu: MM12X1.5 RHTRozměr kužele [mm]: 14,9Hmotnost [kg]: 0,52AUDI1J0.407.365CSEAT1J0.407.365CSKODA1J0.407.365C 1J0.407.365D 1J0.407.365HVAG1J0.407.365CVW1J0.407.365A 1J0.407.365C
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC824DF TC824DELPHI ‐ Čep ramene219,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M12x1.25Montovací strana: přední osaAUDI1J0 407 365H 1J0 407 365D 1J0 407 365B 1J0 407 365A 1J0 407 365CSEAT1J0 407 365A 1J0 407 365B 1J0 407 365C 1J0 407 365D 1J0 407 365HSKODA1J0 407 365C 1J0 407 365D 1J0 407 365B 1J0 407 365A 1J0 407 365HVW1J0 407 365A 1J0 407 365B 1J0 407 365C 1J0 407 365D 1J0 407 365H
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 12658FB 12658FEBI ‐ Čep ramene229,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava dolePárová čísla výrobku: 12660Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Montovací strana: přední náprava doleMontovací strana: leváHmotnost [kg]: 0,350Požadovaný počet kusů: 1AUDI1J0 407 365 C 1J0 407 365 H 1J0 407 365 D 1J0 407 365 J 1J0 407 365 ASEAT1J0 407 365 A 1J0 407 365 J 1J0 407 365 D 1J0 407 365 H 1J0 407 365 CSKODA1J0 407 365 C 1J0 407 365 H 1J0 407 365 A 1J0 407 365 J 1J0 407 365 DVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 D 1J0 407 365 J 1J0 407 365 H 1J0 407 365 C
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-8287MG VO-BJ-8287MOOG ‐ Čep ramene429,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osa tlačítkoMontovací strana: leváMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaAUDI1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365HSEAT1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365HSKODA1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365HVW1J0407365A 1J0407365B 1J0407365C 1J0407365D 1J0407365H
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8287/HDME 116 010 8287/HDMEYLE ‐ Čep ramene HD QUALITY329,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: levá přední nápravaVerze pro těžký výkon Párová čísla výrobku: 116 010 8288/HDNahrazeno116 010 8287
    AUDI1J0 407 365 D 1J0 407 365 C 1J0 407 365 A 1J0 407 365 JSEAT1J0 407 365 C 1J0 407 365 H 1J0 407 365 JSKODA1J0 407 365 H 1J0 407 365 C 1J0 407 365 JVW1J0 407 365 H 1J0 407 365 D 1J0 407 365 C 1J0 407 365 A 1J0 407 365 JVW (FAW)1J0 407 365 CVW (SVW)1JD 407 365
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14440FB 14440FEBI ‐ Čep ramene PROKIT249,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítkoPárová čísla výrobku: 14444Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemMontovací strana: levá přední nápravaMontovací strana: tlačítkoHmotnost [kg]: 0,500Požadovaný počet kusů: 1AUDI1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 H 1J0 407 365 AS 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 C 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 JSEAT1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 J 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 C 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 H 1J0 407 365 1J0 407 365 A 1J0 407 365 H S1SKODA1J0 407 365 A 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 H 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 CS 1J0 407 365 J 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 CVW1J0 407 365 A 1J0 407 365 J 1J0 407 365 AS 1J0 407 365 J S1 1J0 407 365 H S1 1J0 407 365 H 1J0 407 365 C S1 1J0 407 365 C 8Z0 407 365 A S1 8Z0 407 365 A 1J0 407 365 CS

Použito ve vozidlech