TRW Čep ramene TRW JBJ150, JBJ150

TRW Čep ramene TRW JBJ150, JBJ150
Výrobce:TRW
Kód:TRW JBJ150
Cena s DPH:564,- 339,-
Ušetříte:40 % / na 1 ks 225,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem3 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 14. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 13. 12. 2016

Parametry

Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvím
Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeni
EAN:3322937896813

Logo TRW

TRW AUTOMOTIVE patřící k předním světovým výrobcům a dodavatelům autopříslušenství na světě. Produkce obsahuje brzdové díly, díly řízení a garážové vybavení. Dá se říci, že TRW Automotive vyrábí vše, co se týká bezpečnosti motoristů.


Čísla OE

 OPEL1603121  1603163  1603167  90297863  90141393  1603190  90444858 VAUXHALL90003134  90295479  90297863  90444858

NahrazenoJBJ300

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 40 78 0006SWG 40 78 0006 SWAG ‐ Čep ramene349,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  přední náprava dole   Hmotnost [kg]:  0,560   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS90297863 OPEL1603 167  1603 163  1603 121 VAUXHALL90297863
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-020OPT G3-020 OPTIMAL ‐ Čep ramene219,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Rozměr kužele [mm]:  13,5   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,50 RHT M   Stoupání kužele:  1/6  CHEVROLET90141393  90295479  90297863 GENERAL MOTORS90141393  90295479  90297863 HOLDEN90141393  90295479  90297863 OPEL1603121  1603163  1603167 VAUXHALL90141393  90295479  90297863
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 616 010 5382ME 616 010 5382 MEYLE ‐ Čep ramene239,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Délka [mm]:  34   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava  GENERAL MOTORS90295479  90297863 OPEL16 03 163  16 03 121  16 03 167 VAUXHALL16 03 163  16 03 121  16 03 167
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L24505MO L24505 MONROE ‐ Čep ramene269,-ve skladu
     OPEL1603121  1603163  1603167 VAUXHALL90141393
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5043612NK 5043612 NK ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Nahrazeno5043624
     OPEL1603121  1603167  90297863
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 915323RU 915323 RUVILLE ‐ Čep ramene279,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  13,5   Způsob montáže:  sesroubovany  GENERAL MOTORS90297863 OPEL16 03 167 VAUXHALL90297863
  • zvětšitČep ramene A.B.S. ‐ ABS 220219ABS 220219 A.B.S. ‐ Čep ramene289,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  13,4   Hmotnost [kg]:  0,6 Nahrazeno220360
     OPEL1603167 VAUXHALL90297563  90297863
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC397DF TC397 DELPHI ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.5   Montovací strana:  přední osa  OPEL1603121  1603163  1603167 VAUXHALL90141393  90295479  1603167  90297863
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 05170FB 05170 FEBI ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  přední náprava dole   Hmotnost [kg]:  0,560   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS90297863 OPEL1603 167  1603 163  1603 121 VAUXHALL90297863
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG OP-BJ-5567MG OP-BJ-5567 MOOG ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  GENERAL MOTORS90297863 OPEL1603121  1603163  1603167 SAAB1603121  1603163 VAUXHALL1603167  90141393  90295479  90297863
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 9884SID 9884 SIDEM ‐ Čep ramene219,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Montovací strana:  přední náprava dole   Stoupání kužele:  1/6   Rozměr kužele [mm]:  13,4   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem  OPEL16 03 167  16 03 121  16 03 163 VAUXHALL90 297 863  90 141 393  90 295 479

Použito ve vozidlech