TRW Čep ramene TRW JBJ113, JBJ113

TRW Čep ramene TRW JBJ113, JBJ113
Výrobce:TRW
Kód:TRW JBJ113
Cena s DPH:569,- 369,-
Ušetříte:35 % / na 1 ks 200,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Rozměr kužele [mm]: 18
Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvím
Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeni
Párová čísla výrobku: JBJ377
EAN:3322937896530

Logo TRW

TRW AUTOMOTIVE patřící k předním světovým výrobcům a dodavatelům autopříslušenství na světě. Produkce obsahuje brzdové díly, díly řízení a garážové vybavení. Dá se říci, že TRW Automotive vyrábí vše, co se týká bezpečnosti motoristů.


Čísla OE

 AUDI1J0407366C  1J0407366A  1J0422366C SEAT1J0407366C  1J0407366A  1J0422366C SKODA1J0407366C  1J0407366D  1J0407366H  1J0422366C  1J0407366A VAG1J0407366A  1J0407366D  1J0407366B  1J0407366  1J0407366C VW1J0407366C  1J0407366H  1J0407366A VW (FAW)1J0407366C  1JD407366

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0034SWG 30 78 0034 SWAG ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Párová čísla výrobku:  30 78 0035   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  tlačítko   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 AS  1J0 407 366 CS  8Z0 407 366 A S1  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J SEAT1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C  1J0 407 366 AS  1J0 407 366 A  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  8Z0 407 366 A S1  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 CS  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J SKODA1J0 407 366 AS  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J  8Z0 407 366 A S1  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  1J0 407 366 CS  1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C VW1J0 407 366 AS  1J0 407 366 A  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  1J0 407 366 CS  8Z0 407 366 A S1  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 78 0019SWG 32 78 0019 SWAG ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  32 78 0020   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  pravá   Hmotnost [kg]:  0,35   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 H  1J0 407 366 J  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 D SEAT1J0 407 366 A  1J0 407 366 J  1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 C SKODA1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 J VW1J0 407 366 C  1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 J  1J0 407 366 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8288ME 116 010 8288 MEYLE ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Párová čísla výrobku:  116 010 8287  AUDI1J0 407 366 A SEAT1J0 407 366 C  1J0 407 366 H SKODA1J0 407 366 C  1J0 407 366 H VW1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 H VW (FAW)1J0 407 366 C VW (SVW)1JD 407 366
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29535MO L29535 MONROE ‐ Čep ramene379,-ve skladu
     AUDI1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H SEAT1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H SKODA1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H VW1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044739NK 5044739 NK ‐ Čep ramene229,-ve skladu
     AUDI1J0407366H SEAT1J0407366H SKODA1J0407366H VAG1J0407366A  1J0407366B  1J0407366C VW1J0407366H
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0478MXG 72-0478 MAXGEAR ‐ Čep ramene181,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401012
     VAG1J0407366A  1J0407366C
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC825DF TC825 DELPHI ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.25   Montovací strana:  přední osa  AUDI1J0 407 366H  1J0 407 366D  1J0 407 366B  1J0 407 366A  1J0 407 366C SEAT1J0 407 366A  1J0 407 366B  1J0 407 366C  1J0 407 366D  1J0 407 366H SKODA1J0 407 366C  1J0 407 366D  1J0 407 366B  1J0 407 366A  1J0 407 366H VW1J0 407 366A  1J0 407 366B  1J0 407 366C  1J0 407 366D  1J0 407 366H
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 12660FB 12660 FEBI ‐ Čep ramene239,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  12658   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  pravá   Hmotnost [kg]:  0,350   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 D  1J0 407 366 A SEAT1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 H  1J0 407 366 A SKODA1J0 407 366 A  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 J  1J0 407 366 C VW1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-8288MG VO-BJ-8288 MOOG ‐ Čep ramene419,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítko   Montovací strana:  pravá   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  AUDI1J0407366A  1J0407366B  1J0407366C  1J0407366D  1J0407366H SEAT1J0407366A  1J0407366B  1J0407366C  1J0407366D  1J0407366H SKODA1J0407366A  1J0407366B  1J0407366C  1J0407366D  1J0407366H VW1J0407366A  1J0407366B  1J0407366C  1J0407366D  1J0407366H
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 37487SID 37487 SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Stoupání kužele:  1/5   Rozměr kužele [mm]:  14,9   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem  AUDI1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 A  1J0 407 366 B SEAT1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 B  1J0 407 366 A SKODA1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 A  1J0 407 366 B VW1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 B  1J0 407 366 A
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 915747RU 915747 RUVILLE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  15   Způsob montáže:  sesroubovany  AUDI1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H SKODA1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H VW1J0 407 366 A  1J0 407 366 B  1J0 407 366 C  1J0 407 366 H
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8288/HDME 116 010 8288/HD MEYLE ‐ Čep ramene HD QUALITY339,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Verze pro těžký výkon    Párová čísla výrobku:  116 010 8287/HD Nahrazeno116 010 8288
     AUDI1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 J SEAT1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J SKODA1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J VW1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 J VW (FAW)1J0 407 366 C VW (SVW)1JD 407 366
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14444FB 14444 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT289,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Párová čísla výrobku:  14440   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  tlačítko   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C  1J0 407 366 AS  1J0 407 366 CS  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J  8Z0 407 366 A S1  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 H  1J0 407 366 H S1 SEAT1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 J  1J0 407 366 AS  1J0 407 366 A  8Z0 407 366 A  1J0 407 366 C S1  8Z0 407 366 A S1  1J0 407 366 CS  1J0 407 366 C  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H SKODA1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 J S1  1J0 407 366 CS  1J0 407 366 AS  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  8Z0 407 366 A  8Z0 407 366 A S1 VW1J0 407 366 CS  1J0 407 366 AS  1J0 407 366 A  1J0 407 366 H S1  1J0 407 366 H  8Z0 407 366 A  8Z0 407 366 A S1  1J0 407 366 C S1  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 J S1

Použito ve vozidlech