... e-shop s autodíly!

SIDEM Tyč / vzpěra stabilizátoru SID 19068, 19068

SIDEM Tyč / vzpěra stabilizátoru SID 19068, 19068
Výrobce:SIDEM
Kód:SID 19068
Cena s DPH:472,- 309,-
Ušetříte:35 % / na 1 ks 163,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 3. 7. 2017
Osobní odběr (po objednání):v pátek 30. 6. 2017

Parametry

Montovací strana:přední náprava - oboustranný
Montovací strana:Predni naprava - oboustranny
Tyč / vzpěra:spojovací tyč
Délka 1 [mm]:301,5
Rozměr závitu 1:MM10x1.5R
EAN:5413978190850

Logo SIDEM
Sidem je nejstarší společnost vyrábějící díly řízení a tlumiče v Evropě, na což je dodnes velmi pyšná. Založená byla roku 1933 v Belgii. V současné době Sidem produkuje a dodává nejvíce ucelené řady náhradních dílů pro prvovýrobu i aftermarket.


Čísla OE

ALFA ROMEO557 00 753 505 31 823FIAT557 00 753 505 31 823OPEL3 50 616 3 50 175VAUXHALL13 321 280 55 700 753

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RUVILLE ‐ RU 915875RU 915875RUVILLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru329,-ve skladu
    Délka [mm]: 301FIAT55700753OPEL3 50 616
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS547TRW JTS547TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru379,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: spojovací tyčDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniALFA ROMEO55700753 50515276 51805870FIAT55700753 50515276 51805870OPEL350616 13321280 350175 55700753VAUXHALL55700753 13321280
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 70 92 7414SWG 70 92 7414SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýDélka [mm]: 301Vnější průměr [mm]: 9Vnější závit [mm]: M10 x 1,5Materiál: ocelTyč / vzpěra: spojovací tyčPovrch: pozinkovanýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,390Požadovaný počet kusů: 2ALFA ROMEO55700753 50515276FIAT55700753 50515276GENERAL MOTORS55700753 13321280OPEL350 175 350 616 0350 175 0350 616VAUXHALL55700753 13321280
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-90386RTS 97-90386RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyTyč / vzpěra: spojovací tyčVnější závit 2 [mm]: M10x1,5Délka [mm]: 300Hmotnost [kg]: 0,398ALFA ROMEO55700753 51805870 50515276FIAT50515276 51805870 55700753OPEL350175 350616VAUXHALL13321280
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-1123OPT G7-1123OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru309,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osaMontovací strana: přední osaMontovací strana: leváMontovací strana: praváTyč / vzpěra: spojovací tyčALFA ROMEO50515276 55700753FIAT50515276 55700753GENERAL MOTORS13321280 55700753OPEL350175 350616VAUXHALL13321280 55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 0012/HDME 616 060 0012/HDMEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru449,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední nápravaRozměr závitu 2: M10x1,5Rozměr závitu 1: M10x1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s nastavcem kliceTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 301Montovací strana: pravá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaVerze pro těžký výkon ALFA ROMEO55700753 50531823 50515276 51805870FIAT51805870 50531823 55700753 50515276GENERAL MOTORS13321280 55700753LANCIA50515276OPEL03 50 616 3 50 175 3 50 616VAUXHALL03 50 616 3 50 616
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L10620MO L10620MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru469,-ve skladu
    Délka [mm]: 298Požadovaný počet kusů: 2Tyč / vzpěra: spojovací tyčALFA ROMEO50515276 51515276 51805870 55700753FIAT50515276 51805870 55700753OPEL13321280 350175 350616 55700753VAUXHALL13321280 55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NK ‐ NK 5112314NK 5112314NK ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru279,-ve skladu
    Délka [mm]: 301Tyč / vzpěra: spojovací tyčALFA ROMEO51515276 55700753ALFAROME/FIAT/LANCI50515276 51805870FIAT50531823 55700753OPEL13321280 350175 350616VAUXHALL55700753
  • no image availableMXG 72-1766MAXGEAR ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru158,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaMontovací strana: přední osaTyč / vzpěra: spojovací tyčPoužitá číslaMGZ-204011
    ALFA ROMEO557 007 53FIAT55700753 5570 0753 55700753GENERAL MOTORS55700753 55700753OPEL0350 616 3 50 616 350 616 03 50 616 350616VAUXHALL350616 03 50 616 3 50 616 55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC1806DF TC1806DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru239,-ve skladu
    Velikost závitu: M10x1.5Tyč / vzpěra: spojovací tyčALFA ROMEO55700753 50515276 51805870FIAT55700753 51805870 50531823 50515276OPEL350175 350616VAUXHALL13321280 55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG FI-LS-4548MG FI-LS-4548MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru519,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyTyč / vzpěra: spojovací tyčNahrazenoOP-LS-4704
    ALFA ROMEO50515276FIAT50515276 55700753OPEL350175VAUXHALL55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 31992 01LM 31992 01LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru419,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdceTyč / vzpěra: kyvná tyčMontovací strana: přední osaMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceDélka [mm]: 300Roura, potrubí - ∅ [mm]: 9Velikost závitu: M10x1,5OPEL3 50 175 13321280 55700753 3 50 616VAUXHALL3 50 175 13321280 55700753 3 50 616
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 35503 01LM 35503 01LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru439,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceTyč / vzpěra: kyvná tyčVelikost závitu: M10x1,25Materiál: ocelALFA ROMEO50 515 276 51 805 870 55 700 753FIAT50 515 276 55 700 753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 27414FB 27414FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT319,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýDélka [mm]: 301Vnější průměr [mm]: 9Vnější závit [mm]: M10 x 1,5Materiál: ocelTyč / vzpěra: spojovací tyčPovrch: pozinkovanýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,390Požadovaný počet kusů: 2ALFA ROMEO55700753 50515276FIAT50515276 55700753GENERAL MOTORS55700753 13321280OPEL0350 175 350 616 350 175 0350 616VAUXHALL55700753 13321280
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech